Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kislányom eddig...

3 hetes a kislányom eddig szép tiszta volt a böre, de egy hete pöttyös lett olyan piros kis pötty aminek fehér a közepe, mit kenhetek rá amitől elmulik? Egyátalán mitől van?

Figyelt kérdés
és hasfájós is lett, infacol nem nagyon segit, mit javasoltok?
2009. ápr. 28. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A pöttyök amiatt vannak, mert az anyai hormonok így ürülnek ki a szervezetéből. Nem kell velük foglalkozni, maguktól elmúlnak. A hasfájásra nem tudok tanácsot adni, szerencsére az enyémek nem voltak hasfájósok.
2009. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kisfiam arcán is voltak ilyen pöttyök pár hetes korában, aztán magától elmúltak, nem kentük semmivel.

Nekünk több mindent mondtak: anyai hormonok, tejcsitől, melegtől, nem tudom igazából melyik volt az oka, de elmúltak.

2009. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én kisfiam is anyatejes kiütéseket kapott. Kb 3 2 hetes korától kezdve. 6 hetes korára leszáradtak, csak az arcocskája maradt csúnya pirospöttyös. A védőnő azt mondta nem kell foglalkozni vele. A dokrornéni 8 hetes korában írt fel valamilyen patikai kikeverős kenőcsöt, mert azt mondta hogy tényleg nem akar múlni és csúnya. Na másnapra gyönyörű lett az arca. Nem is értem miért vártak vele eddig. Most 9 hetes és még mindig gyönyörű az arca, végre! Szóval nálam nem múlt el, csak átalakult. Viszont tanácsolom, hogy nézd át a fejbőrét is, mert nekünk ott is volt, és most hogy ott is leszáradt koszmós a feje. Kezdhetem azt ápolni :(
2009. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!