Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy allergiás a sütőtökre?

Lehet hogy allergiás a sütőtökre?

Figyelt kérdés
5 hónapos babám tegnap evett először sütőtököt, kis frissen préselt almalével hígítva mert különben túl sűrű lett volna neki és úgy még nem tudja megenni. Tegnap semmi nem jött ki rajta, de az egészet igen hamar emésztetlenül láttam viszont a pelusban. Ma megint ugyanazt kapta és estére kis piros kiütések lettek a füle mögött (úgy vettem észre hogy dörzsölgette a fülét). Kaki nem volt ma pedig minden nap szokott lenni, van hogy 2-szer is. Ez most mi? Allergiás a tökre? Ez az egyetlen új dolog amit kapott, az almát már régebb óta kapta és a székrekedésen kívül nem volt tőle semmi baja.
2011. okt. 2. 21:56
 1/1 besjudit ***** válasza:
szerintem várj pár napot és próbáld ki újra csak kis mennyiséggel és figyeld az eredményt.
2011. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!