Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves korig érdemes...

Hány éves korig érdemes hálózsákban altatni a babát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 4-5 hónapos korig altattam abban (tél volt). Nyáron már nem adtam rá, mikor nagy melegek voltak ,csak bodyban aludt. Utána soha többé nem szeretett hálózsákban aludni.. Most 3 éves :)
2011. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 és fél hónapos a fiam, egy hete kezdtük el hálózsákban altatni, mert nem tűri magán a takarót, és már hűvösebb van a lakásban. Igaz, hogy nagyon forgolódós baba, és tartottam attól, hogy fel fog ébredni, zavarni fogja, de nem, nagyon jókat alszik benne.
2011. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
két éves a fiam,és még hálózsákban alszik,de csak éjszaka.nappal soha ne aludt zsákban.nyáron is abban alszik,van neki egy nagyon vékony,olyan az anyaga,mint egy body.ő szereti a meleget,panelban lakunk,télen 25.nyáron 28-31 fok van,és mégis kell neki a hálózsák nyáron is.
2011. okt. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bogyo110 ***** válasza:
23.:18-as hoz hasonlóan 8 hónapos kislányunknaál egy hete használjuk megint mert állandóan kitakarózik miközben bejárja az egész ágyat és azóta tök nyugiban alszik !Én csak ajánlani tudom persze ha jókat alszik benne!
2011. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 hónaposom télen nyáron abban alszik(évszaknak megfelelőben),és nagyon imádjuk...
2011. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom, de még abban alszik. Mi szertünk éjjel hűvösben aludni (18-20 fok)nyitva az ablak télen is.
2011. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!