Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a 3 és fél hónapos...

Alaszka kérdése:

Szerintetek a 3 és fél hónapos babám, aki 7 kg, kövérnek számít?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba, sokszor szopik, és elég duci baba, de nekem "gyönyörű". :) Viszont elég gyakran megjegyzik rá, hogy milyen duci, kövér, pufi stb...Én és a párom vékonyak vagyunk, 4 éves kislányunk is mindig kevesebb az átlagnál, vékony csontú mindenki. Már az orvos is megjegyezte, hogy jó nagy baba. Szerintetek kell ezen aggódnom?
2011. okt. 3. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beleesik a normál kategóriába meg majd lesz amikor stagnál a súlya,nem fog mindig enyit hízni az én fiamra is mindig azt mondták,hogy duci még az orvos diétát is ajánlott azonnal orvost váltottunk,3340g al született csak anyatjes és 8 hetesen volt 6300g.MA már 2.5 éves 14kg és makk egészséges okos nagyfiú,mikor mindenki at mondta hogy lemerad majd a mozgásban a súlya miatt az sem úgy lett,mert 7hónaposan felállt a kiságyban és 9 hónaposan önállóan segítség nélkül ment.
2011. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Átérzem a helyzeted,amikor kisfiam kicsi volt mindenki "le kövérezte",pedig nem volt az.

Igaz jó kis hurkái voltak,de ezt szépen elnőtte.

4070 grammal született,3 hónaposan 7200 gramm és 63 cm volt.

6 hónapos koráig hízott sokat,utána lelassult nála.

1 évesen volt 11 kg és 83 cm.

Mozgásfejlődését szintén nem zavarta meg,mert mindenki evvel jött,hogy későn fog mindent csinálni,de erre rácáfolt.

6 hónaposan felült,7 hónaposan felállt,és a szülinapjára már elindult.

Szerintem ezen ne aggódjál,nem lesz mindig ilyen,nem fog ilyen ütemben hízni.

Kisfiam most 21 hónapos 13,8 kg és 91 cm,most is nagyobb az átlagnál.Pedig én sem és a férjem vagyunk magasak sem és túlsúlyosak sem.(én 164 cm és 55 kg,férjem 180 cm és 79kg)

2011. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában azok osszák az észt akik irigyek és sokkal okosabbnak hiszik magukat másoknál!


Nálunk is ez volt dagi a gyerek, 6 hónapos, nos egyáltalán nem dagi, csak erős, velünk aludt, 5hónapos koráig, addig jött a szövegelés, sose fog a kiságyba szokni.. Nos simán a kiságyába alszik...


szóval ne adj senki szavára, úgyis látni fogod, és tapasztalni a babád fejlődését!

Ja és használj ki mindegy egyes percet, mert olyan gyorsan felnőnek....


üdv. 6hós baba anyukája

2011. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én is így gondolom, de mindig megkapom, hogy kire ütött ez a gyerek, meg hogy csak 4 óránként etessem stb...
2011. okt. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!