Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 11 hónapos babámnak,...

Mit adjak 11 hónapos babámnak, ha sem a tápszert, sem a tejpépet nem kéri már?

Figyelt kérdés
Eddig a tejpépet megette, de az utóbbi időben már az se kell neki! Mindig főzeléket se akarok neki adni!Szeretném változatosan etetni, de így elég nehéz!Kap joghurtot, gyümölcsöt, és husis kajcsit! De egy nap nem akarok kétszer ugyan azt adni neki!
2009. ápr. 28. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Tojásból készült dolgok,vagy péksütik,tejbegríz!!

Próbáltad már valamelyiket?

2009. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálj neki:- spenótos krumplipürét csirkemellel vagy anélkül.--A lányom nagyon szereti.

-Paprikás krumplit pár vékonykarika sárgarépával,virslivel

-Tejbegríz,tejberizs--A lányom babáknak való tejporral ette.Most ár boltitejjel.

Adhtsz nek vacsira vajkrémes kenyeret párizsival,

Májkre´mes kenyé.


Ezeket a lányom mindet szereti és még sok mást..

2009. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én laktózmentes tejből készítettem pudingot és tejbegríz. Ha tud már rágni, akkor kalácsfélét.
2009. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tejberizst szereti, de vacsira semmi nem jó neki!

Csak azt enné amit mi eszünk! Párizsi, kolbi!Kiflit már próbáltunk, de nem eszik annyit belőle, hogy jól is lakjon!

2009. ápr. 28. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
kakaó tápbol! teljes kiörlésü kenyér !
2009. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen már szinte mindent evett mindkét gyermekem!Amit mi ettünk vacsira ebédre...stb azt ették ők is!A virslit (jó fajtát)mai napig imádják!Kislányom szeretett levest enni vacsira is!Sok tésztával!
2009. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!