Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy keltek útra olyan babával...

Hogy keltek útra olyan babával, aki utálja a babakocsit? Olyan útra gondolok, hogy posta, bank, bevásárlás. Kicsi séta.

Figyelt kérdés
Eddig imádott kocsizni, nézelődni. De most már ültetve be kell kötnöm, mert más különben kimászik. Kilát, nézelődhetne, de csak üvölt a kocsiban. Eddig hason utazott kifele nézve, és nagyon jól elvolt, úgy viszont nem lehet bekötni és menet közben majdnem kimászott. Így csak akkor merek elindulni vele, ha tudom, hogy be fog aludni, ilyenkor gyorsan elmegyek boltokba, aztán szinte a ház körül körözök, hogy ha felkel ne ordítsa végig a várost.
2011. okt. 3. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen hordozó? Mei-tai, kenguru?
2011. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Lánykámnak is volt ilyen időszaka, h akár végig bömbölte a sétát, hazafelé jövet. Nem vettem ki soha, nem érdekelt ki mit szól hozzá. egy pár hét alatt megszokta, h ha ott kell lenni, akkor hiába sír. Magaddal tolsz ki ha egyszer kiveszed, mert akkor legközelebb is addig sír mig ki nem veszed.Meg kell tanulnia, h ott a helye és nem cipelheted mindig.
2011. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2011. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ha egyedül vagyok sosem veszem ki, mert nem bírnám el + tolni a kocsit. Ezért vagyok ház közelben, vagy iszonyatos tempóban rohanok hazafele. Az emberek lesújtó pillantása... A tanácsok, hogy biztos éhes. Mert egy gyerek csakis éhes lehet, más baja nem lehet. Nem bírom, hogy az utcán üvölt. De biztos csak ez lehet a megoldás, hogy megtanulja. Csak nem visz rá a lélek, hogy égjek mindenki előtt.

Hordozóm semmilyen nincs, se kendő, se kenguru. Lassan be kell öltözni, és nem szívesen kötném a nagy kabátra.

2011. okt. 4. 08:58
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jól néznek ki a kenguruk, ki is próbálnám, de ez egy babakocsi árával vetekszik. Ennyi pénzem nincs sajna. Meg nem tudom mennyi a súlyhatár, ő már 8,5 kg. Max. 10 kg-ig láttam kengurut.
2011. okt. 4. 09:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen nagy a babád, akkor marad a babakocsi. hidd el ha nem veszed, ki soha a kocsiból meg fogja szokni. Az emberekkel pedig nem foglalkozz.
2011. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Teszveszen már 4800-5000Ft-ért találsz mei tai-okat és azokat 13-15kg-ig lehet használni (akkora kb.2 évesen lesz). Kötheted a hátadra is, úgy sokkal könnyebb cipelni mint előre kötve.

2011. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Nagy Vaterás vagyok :)) Most néztem őket, tényleg barátibb áron vannak. Elgondolkodtató... Akartam már kengurut, hogy 3.ról le-fel cipeljem és mellette tudjak a kezemben cuccot felhozni. Ebben aludni is tudna? És bonyolult felkötni? Vagy ezt nem kell kötni mint a kendőt? Inkább kenguruhoz hasonlít? Izgatott lettem, elgondoltam milyen vicces lenne ebben vinni magammal :)))) Édes lenne. És kifele nézhet akkor? Mert azt imádja. És tényleg olyan könnyű cipelni, mint a képeken? Nem szakad meg az ember?
2011. okt. 4. 17:03
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, tud a mei tai-ban is aludni, de ahhoz nem árt az alvócsuklya, amit a fejére tudsz "húzni", ha elalszik, így nem lifeg a buksija jobbra-balra.

Kell kötni, de nagyon egyszerű, pillanatok alatt meg lehet tanulni.

Elől hordozás:

http://www.youtube.com/watch?v=wEXVXisW94E

Háton hordozás:

http://www.youtube.com/watch?v=zfck0-x7Z3E


Nem szabad kifelé hordozni, az nagyon egészségtelen (ahogy a legtöbb kenguru is)!

[link]

[link]


Nektek a háton hordozás lenne a legjobb, több okból is:

-háton hordozva tud nézelődni

-gondolom már 7 kiló felett van, és ekkora babát már kényelmetlen és egészségtelen elől hordozni.


De óvatosan a vaterás mei tai-okkal! A legjobb lenne, ha kipróbálnád, mielőtt megveszed, mert vannak olyanok, amik kényelmetlenek, mert pl. vékonyak a pántok. De pl. vannak Gremese mei tai-ok is, azok nagyon jók, nekünk is olyan van, és imádjuk:

[link]


Remélem segítettem! :)

2011. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segített! Főleg abban hogy amilyen béna vagyok úgysem tudom a hátamra kötni egyedül. Főleg nem kivenni! Még ha esetleg fel is tudnám kötni, hogy veszem ki? És út közben végig tépi a hajam? Ha nem lehet kifele, akkor tényleg a hátamra kell kössem. Ezt meg kell gondolni...
2011. okt. 4. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!