Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használ babátok,...

Milyen pelust használ babátok, mennyi idős és napi átlag hány db pelenka fogy nálatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 10:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5 hónapos, Pampers Sleep&Play-t használunk és átlag 6-8 fogy naponta. Ha akciós akkor kuponnal szoktam venni Pampers active baby-t is, de azt csak így éri meg mert nekünk drága.
2011. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nekem 1 hetes a babám, mivel még minden szopinál van egy kis kakija így jó sokat fogyasztunk, 8-10 et naponta. sleep and playt használunk mi is, nekem anno a nagyfiamnál is ez vált be vékony de mégis sokat bír.
2011. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi huggiest használunk, én tökéletesen meg vagyok vele elégedve, olcsóbb is mint a pampers. 1 éves a kisfiam, napi 4-5 pelus megy el, persze ez kakifüggő is.
2011. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
pampers premium car 3 hónapos a kislányom napi5-8db megy el ez függ a kaki mennyiségtől.Nekünk ez vált be.Drágább de jó is
2011. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi is huggiest használunk. Ez a legolcsóbb a jobb minőségű pelusok közül. Ha a pampers akciós azt veszünk. 10 hónapos a kisfiam, és napi kb. 4-5 pelus fogy.
2011. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem szamitana, hogy draga, ezert is azokkal kezdtem, de egyik sem valt be. Talan a Libero volt jo. Kiprobaltam a vegen a babylove-ot es azota is azt veszem, nagyon jo:) 8 honapos a babam es napi 5-7-et hasznalunk.
2011. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
19 honapos a kisfiam es ujszulottkent a pampers premium care-t hasznaltuk, aztan 6 honapos kor korul atvaltottunk a Pampers active baby-re es azt hasznaljuk. Nekunk a huggies nem valt be mert sajnos tul laza volt a babam combjan es kifolyt... A minosegevel nem volt gond, felre ne ertsetek, csak a babamnak vekony volt a combja a huggies pelushoz, a pampers jobban rasimul igy meg nem volt balesetunk. Ugyhogy szerintem a pelusnak nem csak minoseget kell nezni hanem azt is, hogy milyen duci vagy eppen vekony a baba combja. Sokat szamit ez is.
2011. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
11:53-as vagyok jaj, ne haragudj a lenyegre pont nem valaszoltam. :) Nallunk 5 darab fogy el naponta.
2011. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos koráig napi 8-10 ment el. rengeteget pisilt a babám. aztán márcsak olyan 7-8, majd 12 hónaptól elég az 5 vagymax. 6. rengeteg volt eleinte, de míg picike is volt én szigorúan cseréltem evés előtt, plusz ha ugye úgy éreztem hogy csere kell. szerencsére ma már nem kell olyan sok, mert volt olyan hónap hogy 280db ment el.
2011. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos a kislányom, pampers active baby, 4est használunk, naponta 4 megy el. próbáltam már mást is de mindentől kipirosodik a nunijánál, babylovetól is. pamperstől soha.
2011. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!