Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülőn csecsemővel hogyan...

Repülőn csecsemővel hogyan lehet utazni? Babakocsitok fel kellett adni?

Figyelt kérdés

Mivel ugye nincs helye, ezért elvileg kézben kéne lennie, de az sem neki sem nekem nem az igazi. Mózeskosár nem fér el a lábak előtt vagy a hordozóba sem lehet beletenni?

Lehet, hogy hülyét kérdezek, de egyelőre nem látom magam előtt, hogy 3 órán át a karomban tartom a 4 hónapos, ámde 9 kilós kislányomat :(...


Előre is köszi minden tippet. Európán belül fogunk utazni.


CAM babakocsink van. A mózeskosaras változatot fel kell adni csomagként, vagy fedélzeti tárolóba teszik?


2011. okt. 4. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, hát bizony én majd három órán át az ölemben tartottam a lányomat, amikor repültünk haza a családhoz Írországba. Ez van. Hordozóba csak akkor viheted fel, ha veszel neki is jegyet és rákapcsolod az ülésre. A babakocsit fel is lehet adni, de én a reptéren abban tologattam, aztán amikor felszálltunk, oda adtuk a stewardessnek, leszállásnál is azt tették ki elsőnek.
2011. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En mar utaztam ugy is, hogy feladtam a babakocsit pogyaszkent (amikor a ferjem is velunk volt) es a babat kenguruban felvaltva hordoztuk es szinten felvaltva ult az olunkbe a repulon, neha felalltunk es setaltunk vele, hogy ne untakozzon. Amikor mar nagyobb volt 17 honapos es csak kettesben utaztunk akkor eltoltam babakocsival a repulo ajtoig (mert mar ugye kenguruba nem cipelhettem es ossze-vissza szaladgalt volna). Igy elvettek a babakocsit es amikor leszalltunk egybol ide is adtak.
2011. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! köszi! A babakocsit én is szeretném felvinni, de azt mondták, hogy lehet, hogy túl nagy hozzá és fel kell majd adni. Na akkor gondban leszek, mert babakocsiban tök jól elvan a lányom, de kézben már írtó nehéz. Kenguruba még nem is tettem, mert még nem tartja magát elég stabilan :(.
2011. okt. 4. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én kisfiam 8hónapos volt,amikor repültem vele.mivel ő még kicsi volt és ülni sem tudott,mindenképp az ölembe kellett lennie.Hozzám csatolták egy plussz övvel.Ami sztem semmitől nem védte volna meg.Mi 2órát repültünk de az katasztrófa volt.Végig üvöltötte az utat+másnapra áttört a foga is.Vissza út happy volt végig aludt,persze a kezembe.Én úgy tudom,hogy csak sport ill.összecsukható kocsit vihetsz fedélzetik,ott elveszik és ők elrakják.Mikor leszáll gép kocsid ott vár a repülő ajtajába.Persze szét nem nyitotta volna senki,így gyerekkel a kezembe kellett akrobatáznom,mire egy légikísérő hölgy odajött segíteni.Nekem ilyen volt a repülés!Jó utat kívánok nektek!Ja le és fellszállásnál majd itasd a kicsit!
2011. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hova mentek? én 18án megyek a 7honapos lányommal skóciába. én kenguruba viszem. a repin meg valhogy majd elleszünk. én az evés etetés miatt jobban aggódom, hogy ott a repcsin mit hogy ...
2011. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utaztam már gyerekkel repülőn, az akkor 1 éves kisfiammal. Az azért egészen más volt. Meg ha már tartaná magát stabilan a lányom, akkor sem "aggódnék".


Kedves Utolsó! Úgy tudom, hogy babakaját felengednek a gépre, úgyhogy meg tudod oldani az etetését.

2011. okt. 4. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön valakitől vagy vehetsz kb ötezer forintért egy kis esernyőre csukható kocsit.
2011. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

4 hónapos!!! esernyőre csukható mózesről még nem hallottam.

2011. okt. 4. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!