Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondolsz arról az anyukáró...

Mit gondolsz arról az anyukáról, aki egy üvöltő/síró csecsemővel sétál az utcán majdnem mindennap szinte ugyan abban az időpontban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. A végén leírom, hogy miért kérdem.


Előre is köszi a választ :]


2011. aug. 18. 21:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Beteg a gyerek és nem tud vele mit csinálni, így meg előbb utóbb megnyugszik.

Beteg a gyerek, ezért sokat sír, apuka éjszakás műszakban dolgozik és pihennie kell, ezért le kell hoznia az üvöltő csecsemőt sétálni, hogy kicsi nyugta legyen apukának.

2011. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
3%
idegesítene, vigye haza a gyereket és nyugtassa le... vagy pedig a szabadban nyugtassa meg, de egy síró kisgyerek nagyon zavaró.
2011. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%

A baba nem szeret sétálni, babakocsiban ülni?

Nem tudom... az én lányom utált babakocsizni, szó szerint üvöltött, ha betettem a babakocsiba, így elég hamar leszoktunk a babkocsizásról! Úgyhogy én egy üvöltő gyerekkel nem sétálgatnék az utcán minden áldott nap ugyanabban az időben.

Nekem így elsőre az jön le, hogy kötelezően ragaszkodik egy bizonyos időponthoz, mintha a sétáltásnak is szertartása lenne, ami az anyukának fontos és nem veszi figyelembe a baba "igényeit". De hát fene tudja, inkább írd le miért kérdezed, most még kevés az infó, amit írtál.

2011. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám,hogy az az alvási időszak és sétával próbálja elaltatni a már nyügös és fáradt gyermeket.Amugy nincs gyerekem,csak tipp...
2011. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A baba hasfájós,és mivel az anyukája tudja ezt ezért érdekli mások véleménye,ki mit szól erre.Én ugyan ebbe estem bele,csak én nem mertem kimenni addig a babával az utcára amig hasfájós volt,csak a kertben sétáltattam,Szégyelltem,hogy a babám üvölt,féltem,hogy megszólnak,hogy nem teszek semmit,féltem attól,hogy rossz anyának titulálnak!
2011. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
Mert mondjuk nincsen segítsége és muszáj lemennie a boltba. A szoptatás, házimunka, főzés miatt megy mindig ugyan abban az időpontban. (Az én második kisfiam is ordít, de a nagy miatt muszáj mennünk sétálni, boltba, és mindig ugyan arra az időpontra esik a séta. Ördögi kör, nem tudok mit csinálni. Azért meg nem fogok kiállni az autóval hogy más ne hallja ha ordít. ez van.)
2011. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

a baba nem bírja a kocsizást

de hogy mindig ugyanakkor megy azt nem tudom miért

2011. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
31%

Apuka minden nap ugyanabban az időpontban érkezik haza a melóból, és elküldi anyukát sétálni a gyerekkel, hogy ne kelljen hallgatnia az üvöltést. Vagy anyuka éppen randevúzik minden nap, és gyerekkel együtt tudja csak megoldani.

:)

2011. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mit gondolnék, szerintem semmit. Én nem szoktam ítélkezni semmi miatt, főleg idegenek felett.

Az én fiam is csinálta ezt, mármint olyan 2-3 hónapos kora körül kínlódás volt minden babakocsis séta, mert nem tetszett neki. Üvöltött a babakocsiban, de boltba menni kellett, így a sétát is letudtuk. Hasa nem fájt, nem volt éhes/szomjas, nem volt melege/nem fázott, csak egyszerűen utált feküdni. Akkor napközben aludni sem volt hajlandó, max. 20 perceket.

Szóval biztos nem gondolnék rosszra. Egy anya nem jókedvében hagyja sírni a gyerekét.

2011. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%

sajnálom az anyukát is és a babát is :)

de van ilyen, amit egyik válaszoló írt, hogy idegesíti, vigye haza, kicsit durva nekem. ha menni kell a tesóért az oviba, vagy orvoshoz? lehet üvölt egész nap mert hasfájós, azért viszi le anyuka, hátha lent megnyugszik. illetve ha minden nap ugyan abban az időben, nyilván tudja, hogy megnyugszik fél óra múlva, míg otthon üvöltene 2 óra múlva is.


nekünk volt olyan időszak, hogy csupán azért sírt a babám mert kimentünk. előtte, utána semmi baja nem volt, de azt a fél órát végig sírta. de muszáj kivinni a levegőre, nem ülhetünk bent a lakásban mindig.. szerencsére 2 hét alatt megszokta, hogy ez van, azóta meg imád sétálni :)


most jól kitotóztam magam, várom a valós okot :D

2011. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!