Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove popsikrémmel kapcsola...

Babylove popsikrémmel kapcsolatban milyen tapasztalatod van?

Figyelt kérdés
Vettem egyet próbából, nagyon remélem, hogy nem lesz vele gond.
2011. okt. 5. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt vele semmi gond.
2011. okt. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jó. Sudocrem mellett volt, (most azt használjuk) a használata szerint is ugyanarra javasolják, csak sokkal olcsóbb. Bízom benne, hogy beválik majd.
2011. okt. 5. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb 2hete vettem és bejött! Nem piros a leányzó feneke! (Pedig fogzunk)
2011. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiamnál bejött. Igaz ha gond van, nem hat olyan gyorsan mint pl a neogranormom.
2011. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én váltottam a sudokremrol, mert sokkal jobb teszteredményt ért el. Pl. nincs benne kőolajszármazék. Bevált, de sokkal nehezebben lehet lemosni pl. az esti fürdetésnél. Különben ár érték arányban én is ezt ajánlom.

2011. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Írtam egy hosszú komentet és kitörlődött... ááá, de idegesítő.

na szóval, a lényeg, hogy nagyon köszönöm. ez a teszt meg duplán megerősített, biztos jó lesz.

2011. okt. 6. 07:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem,

mert azt használom, amit anno mindig kaptam a rendelések mellé a mindennőnek oldalról :)

Babakrém a neve - frezi...nekem teljesen bevált, és amiket küldtek mintába, kb 1 hónapig elég volt:)

2012. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!