Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt gyógyszerrel...

Szoptatás alatt gyógyszerrel védekezel? Bevált? Nincs semmilyen negatív tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

SZia!

Cerazettet szedek. Eddig nem volt semmi gond. De most már leállt a kiicsim a szopival, így fejek. Kezdem apasztani, napról-napra kevesebbet fejek. De ami van, azt odaadom neki. így az a gond, hogy össze-vissza jön meg és nagyon sűrűn. EGyik héten megjön, van 3 napig, 2 hét szünet majd megint megjön, egy hét szünet majd megint.

2011. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim az Azalia nevű fogamzásgátlót írta fel,ezt lehet szedni szoptatás alatt is.Bár már nem szoptatok,de amikor igen,semmi probléma nem volt
2011. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm szoptatás mellett szedte a Cerazettet, és teherbe is esett amikor a kicsi 3 hónapos lett...
2011. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is azaliát írtak fel, de a patikában cerezettet adtak,mondván ugyanaz :)

én igaz csak 4 hónapig szedtem, de nekem nem volt gondom vele. nem jött meg, nem pecsételgettem és nem is lettem terhes.

anno kb. 14 évvel a sógórnőm is gyógyszer mellett szoptatás alatt lett terhes.

2011. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én Cerazette-t szedtem és sajnos híztam,depis lettem és még szexelni sem akartam.Azt gondoltam,hogy szülés utáni depiben szenvedek és azért is hízom.De abba hagytam a gyógyszert,gondoltam próba szerencse és lám,az első héten fogytam 3 kilót,vidám lettem és még apát is egyre sűrűbben kívánom.

Szóval én így jártam.

2011. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is Azaliát szedek.Engem zavar az, hogy a lányom születése óta csak egyszer jött meg, novemberben, azóta semmi.Erről inkább a szoptatás tehet, de azok után, hogy a barátnőmnek azt mondta a nőgyógyásza, hogy nem a legmegbízhatóbb gyógyszer, és teherbe lehet esni mellette, azóta nem érzem magam biztonságban ilyen szempontból. 7 hónapos a kicsi, császárral született, és még beszélgetés szintjén sem merült fel bennünk a kis tesó.Volt, hogy a gyógyszerben lévő hormonok miatt rendesen terhestüneteim voltak, ijesztő volt.Ezenkívül, hogy nem szeretnék egyelőre terhes lenni, semmi bajom a gyógyszerrel!
2011. máj. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cerazette-t szedtem, 2 hónapos korától 6 hónapos koráig. Na szinte végig véreztem, hol 2 naponta picit, hol 10 napig durván. Abbahagytam, így 27 naponta normális a menzeszem. Meg szerintem a libidómat is eléggé lecsökkentette.
2011. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát. Én a terhességeim előtt gyógyszert szedtem, nem is volt igazán problémám vele. Aztán jött az első gyermekem egy hónappal az abba hagyása után. Aztán 5,5 hónappal a szülés után, szoptatás mellett, naptár módszerrel védekezve teherbe estem újra. 9 hónapos volt a második gyerekem, mikor egyetlen egyszer nem védekeztünk óvszerrel. Nos, ismét terhes lettem. Így azt mondom, hogy jó dolog az óvszer, csak ha egy ici- picit spontánabb az együttlét akkor, bizony könnyen baj lehet belőle. Az elköttetésen gondolkozunk még, a spirálból választanám a mirénát, de sajnos egy összegben most nem tudunk annyit áldozni rá. Így gondolnám marad a gyógyszer.
2011. máj. 1. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!