Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden pelenkázáskor használsz...

Minden pelenkázáskor használsz popsi krémet?

Figyelt kérdés
Ha igen milyet? gyógyszertárit? 2 hónaposak vagyunk.
2011. okt. 5. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3 hónapos a lányom és csak fürdés után kenem be neki gyógyszertárival. Még egy tégely sem fogyott el.
2011. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen használok és csak gyógyszertárit.

Ha esetleg a kakilástól a lyukánál nagyon piros lenne, akkor pedig sudocrem krémmel kenem be, de csak ott, máshol nem!

2011. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kakilás után és fürdés után kenem be popsikrémmel,Naturland Popsivédő krém amit használunk.
2011. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárit használunk mi is, nincs vele bajom.

Én csak kaki után kenem be neki, illetve este fürdés után. Még sosem volt piros a popsija.

2011. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én gyógyszertárit használtam első babánál, minden pelenkázás után, de amikor kb. 10 hós korában nagyon nehéz volt már pelenkázni (mert forgott meg fel akart állni), akkor elhagytam a dolgot.

Kicsinél csak akkor használtam, amikor kipirosodott a popsija, vele Sudocremet, egy tégely elég lesz neki, úgy látom.

2011. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

En szuletese ota sudocremmel kenem. Este minden furdetes utan bekenem es kaki utan is. Mar igy csinalom 20 hoanpja es semmi gond. :)


Egyedul amikor fogzik szegenykem akkor nagyon kipirosodik neki a popsija mert a kakija savasabb olyankor es akkor is ha meg van fazva. Hiaba is cserelem neki gyakrabban. Volt olyan, hogy holyagos lett a popsija. :( Ha ennyire csunya akkor rakenek egy reteg sarga szinu "metanium"-nak nevett kremet es ez par ora alatt rendbehozza. Hihetetlenul jo. Kulfoldon elunk igy sajnos nem tudom, hogy mi az otthoni neve de egy irto budos sarga csodakerem a gyogyszertarbol. :)

2011. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónaposom minden tisztábatevésnél kakit produkál, így mindig bekenem. Csak gyógyszertárit használok.
2011. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 besjudit ***** válasza:
Én is sudocremet használok és csak fürdés és kaki után kenem mint az előttem író. Még eddig sosem volt baj. igaz még csak 3 hónapos a kicsilány :)
2011. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! hát minden pelenkázáskor használom a gyógyszertárit, és már egy tubus szinte elfogyott, pedig vékonyan kenem. Látom a többség csak kakis pelus után használ, én is így teszem majd ezután. :)
2011. okt. 5. 12:07
 10/17 anonim ***** válasza:

csak az esti fürdés után kenem be, gyógyszertárival.


sudocremet akkor használunk ha piros a popsija

2011. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!