Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket kapott a babátok egy...

Miket kapott a babátok egy éve születésnapjára?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiús anyukák válaszait várom. Vagyis nem feltétlenül, de lányos ajándék kizárva.:)

A nagyszülők, meg mindenki tőlem kérdezi, hogy mit vegyen a fiamnak, ezért várok pár ötletet. Köszi!:)


2011. szept. 19. 10:34
 1/7 anniebianca ***** válasza:
Hasonló cipőben járun, az én fiam is most lesz 1 éves, és mi is tanácstalanok vagyunk, bár mi inkább azért, mert már a rokonok ellőtték az ötleteinket!:D Egyik mamától kismotort kap, másiktól dömpert, keresztszülőktől egy olyan dróton golyót vezetős készségfejlesztőt. Mi mászóalagúton gondolkodtunk, illetve babatekén, de jó ötlet az építőjáték is, vagy fp zongora. De a sláger úgyis a kulcscsomó, a távirányító, és a mamiék tacsikutyája marad.:D
2011. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiam a következőket kapta: kismotor, homokozó, hinta (ajtófélfára akasztható), fp krokodil, kisautó, építőkocka, katicás ülőke, könyv (nagyon szereti), fp telefon.
2011. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pár játékot kap (októberben lesz egy éves), de igazából mi a hasznosságot vettük figyelembe. Szüksége lesz vastag hálózsákra, overallra, bababútorokra, így ezeket kapja (rokonoktól-nagyszülőktől). Persze ezeknek nem feltétlen örül, így kap mellé játékot is tőlünk, pl. egy nagy plüssmacit, aminek az ölébe lehet ülni. Imádja az ilyen nagy plüssöket, ha bárhol látott ilyet, akkor elkezdte ölelgetni, simogatni, odabújt hozzá, de itthon még nincs neki.

Ami még tetszett neki az a tricikli, és bármi ami világít - oda van a lámpákért, a fényes, csillogó dolgokért, így lehet, hogy valami mesefigurás lámpát is kap.

Na ezek a tervek, majd meglátjuk mi lesz belőle.

2011. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

motor, kantáros gatyó, formabedobós, daloló mesekönyv.

Tudom nem ez a kérdés, nem tudom, hogy csináltok-e bulit, de én nagyon megbántam, hogy nagy vendégséget csináltunk, mert a kis ünnepeltet nagyon lefárasztotta, idegesítette a "sok" ember, duma, röhögés, de a vendégek nem kaptak észbe, és a vége egy óriási sírásos ájulásos elalvás volt. :-(

Jövőre csak mini szülinap lesz, max. 4 emberrel:-DDD

Jó egészéget nektek, és boldog szülinapot a kisfiadnak!

2011. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon jó ötleteket adtatok, igazán hasznos válaszokat kaptam!

Hát igen, a nagy buli...Mi külföldön élünk, ezért nem tudjuk amúgy sem összehozni, így külön jönnek a nagyszülők, keresztszülők majd. Nem tudnánk ennyi embert egyszerre elszállásolni sem, meg az nekünk is nagyon fárasztó lenne, mert akkor több napig itt lennének. Először szomorú voltam, de közben beláttam, hogy a gyereknek tényleg jobb, ha nincs nagy felhajtás. Az én Fiam imádja a társaságot, de ha sokáig ekkora nyüzsgés van körülötte, ő is zaklatottá válik, s nyugtalanul alszik, stb.

2011. szept. 19. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, a kisfiam most augusztusban volt egy éves, nekünk nagy családunk van, sok mindent kapott, a java még dobozban, mert vagy kicsi hozzá, vagy még azért nem adtuk oda :-) szóval hosszú lista lesz :-)

A lista: tricikli, - leesésgátlós, ez teli találat volt!!! ezt imádja a legjobban - bébitaxi, kismotor, autópálya, xilofon, furulya, szájharmonika, kasztanyetta, zenekészlet (dob, rumbatök, síp, kis nyeles kasztanyetta, meg még valami volt a dobozban, de nem emlékszem), összeszerelhető autó, montessori torony, fisher price zebra- ez a másik teli találat, minden áldott nap ül rajta, imádja - rajztábla - ez is nagyon jó! - búgócsiga, korongépítő, 4-5 body, bébiétel, pelenka, egy cuki kising egy kis nadrággal, egy óriási labda, csoki és bonbon.

Torta is volt hegyekben, egy tőlünk - egy emeletes cicás - egy a cukrászdától ajándékba, egy anyuméktól és egy az anyóstól.


Mi tartottunk bulit, mert a kisfiam nagyon társasági, és nagyon élvezte. De ez tényleg olyan dolog, hogy minden kisgyermek más, ha az én kisfiam nem ilyen lenne, akkor biztos csináltunk volna, elvégre is ő az első, és nem a vendégek, mert az az ő nagy napja lesz :-)


Isten éltesse a kisfiadat sokáig!

2011. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sok mindent kapott,de az ugráló felfújható csacsi volt az etalon :)))
2011. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!