Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot ajánlott...

Mennyi folyadékot ajánlott inni egy 18 hós babának?

Figyelt kérdés
Hasonló korú babád mennyit iszik naponta?
2011. okt. 5. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen én is nemrég elgondolkodtam!Azt hiszem valamilyen mennyiség ki van számolva súlyra!De azt most nem tudom mennyi!Lányom 21 hónapos 13.5kg és szerintem olyan 1,5liter körül iszik (kakaó víz és 50%os gyümölcslé!)Remélem azért tudtam segíteni!
2011. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém tejet egyáltalán nem iszik. :-(

Vizet szokott, kb. 5-7 dl-t. Szokta kérni, ha szomjas, de kínálom én is. Biztos tudja, hogy mennyire van szüksége.

2011. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest en is feltettem 3 honappal ezelott,az enyem is most 18 hos es nagyon keveset iszik.kaptam egy olyan valaszt,hogy 10 kg-ig kilonkent 100 ml,10-20kg kozott +50 ml/tkg.ebbe az etelek folyadektartalma is beletartozik,bar azt en nem tudom hogy szamoljam,hogy 2dl suru fozelek az mennyi folyadeknak szamit,ezert nem is szamolgatom,viszont tobbfele italt tobbfelekeppen kinalok,pl.tejitalat meg cumisuvegbol,vizet kis likorospoharbol,narancslevet palackbol szeret inni,utkozben sportkupakos kulacsbol,de szereti a szivoszalat is.eleg bonyolult,de csak igy tudok folyadekot belediktalni,bar igy is van,hogy tiszta szaraz a szaja,megis elutasitja a vizet,nem tudom ,miert...
2011. okt. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!