Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon kevés folyadékot iszik...

Nagyon kevés folyadékot iszik a babám! Mit tegyek? Már mindent megpróbáltam!

Figyelt kérdés
1 éves elmúlt és mindig keveset ivott és most is alig lehet beleerőltetni!Reggel este iszik 1,5, 2 dl tejcsit napközben meg talán jobb esetben megiszik max 4 dl folyadékot de van hogy csak 2dl.már minden félét adtam neki tea, gyümi lé, víz kubu, kepi de akkor sem hajlandó csak keveset.
2011. okt. 14. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel mi is így voltunk, akkor kérdeztem utána orvosnál. Azt mondta, hogy 10kg-onként kell 4dl napi folyadék bevitellel számolni, ha ez nincs meg, akkor kell aggódni, és orvoshoz fordulni. Kitartás nálunk magától megoldódott a dolog, lehet, hogy a gyerek is érezte, nem görcsölök ezen, és nem tukmálom állandóan neki a különböző innivalókat, de most már többet is iszik, mint az előírás.
2011. okt. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet!!! Én is kétségbe voltam esve, épp tegnap voltunk 1 éves kötelezőn és az elsőhöz hasonló választ kaptunk a dr.-tól :-)

Kicsit megnyugodtam, de azért még aggódom :-) pl.ma reggel már nem volt hajlandó tápit sem inni... :-( fogalmam sincs mit tegyek!!

2011. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk meg az a gond,hogy túl sokat iszik:)
2011. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!