Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mecsek baby teából mennyit...

Mecsek baby teából mennyit adjak 9 hetes hasfájós babámnak?

Figyelt kérdés
Hányszor egy nap és mekkora adagot? Ízetsítsem valamivel?
2011. okt. 5. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem használt a tea,pedig két üveggel is megivott.Én nem ízesítettem neki az elején csak mikor már nagyobb volt egy teáskanál citromlével,és ugyan ennyi cukorral,de akkor már jóval nagyobb volt.Neki még nem kell ízesíteni.Mi infacolt használtunk hasfájásra.Használhatsz szélcsövet is.
2011. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy 125 ml-es kisüveget csináltam tele, 1 filterrel, - a filtert nem hagytam benne sokáig, talán fél percet. Azt iszogatta egész nap. De nekünk sem használt, kipróbáltunk mindent, ami a piacon létezik, egydedül a gyerekorvos által felírt gyógyszertári kevert papaverines oldat használt.
2011. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak később jöttem rá, hogy a kislányomnak attól fájt a hasa. + attól is, amit én ittam (tejszaporítót). :-(
2011. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is a mecsek baby teát adtam a kisfiamnak amit nagyon nem ajánlok neked.egy liter vízhez egy filtert kel adni,de rá van írva a dobozra.a kisfiamnak amikor adtam annyira begörcsölt a hasa hogy 3 órán keresztül csak ordított,bevittük az ügyeletre ahol a nő jól leszidott hogy miért adtam a babának ilyen teát,mert ez egy nagy hü...ség,mivel kömény van benne ami puffaszt.azóta nem adok neki hanem vettem neki [link] ilyen vizet rá van írva hogy kell használni és pár nap alatt teljesen elmúlt a hasfájás és sokkal nyugodtabb.azóta nem fáj a hasa.patikában is beszerezhető.mi egy üveggel sem használtunk el belőle.az espumisant is próbáltuk ezelőtt a víz előtt,az ízét szerette a kisfiam de semmit nem hatott.remélem nektek is segít.3 hónapos kisfiú anyukája
2011. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 6. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!