Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segíteni fog a sírós, sokszor...

Segíteni fog a sírós, sokszor nyugtalan, csak a kézben elmaradó, hasfájós babámnak az Adamo hinta? Van valakinek tapasztalata? Segített már a babátoknak?

Figyelt kérdés
már csak ez az egy reményem maradt, a hasfájásra semmi nem jó, és épp a hasfájás miatt rá szokott a pici arra, hogy csak kézben akarjon lenni még éjjel is. elég sokat sír a pici.
2010. aug. 5. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, hogy kifejezetten hasfájásra jó-e, nem próbáltam, mert nekünk ezzel nem volt gond, de a fiam imádta. napközben sokszor abban aludt, féléves koráig, éjjel is, ha már nagy gáz volt, áthoztuk hozzánk és abban aludt. Ő nagyon szerette. Főleg jó, ha rugót is vesztek hozzá, mert akkor fel-le is mozog, tehát a saját mozgásától is ringat. Sokszor volt, hogy mikor megriadt, a kis mozgolódásától a hinta vissszaringatta álomba. Ugyan 15 ezer, de ha a hasfájásra nem is, az egyensúlyérzékére és mozgásfejlődésére biztos jó hatással lesz.
2010. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a hinta jó, ha hasfájásra nem is, de a figyelmét elterelheti, és az idegrendszer fejlődésére is jó hatása van a hintázó mozgásnak.

miket próbáltatok eddig? édeskömyény, infacol, espumisan, gripe water, ezt mind? a csípőtorna is jó hatással lehet.

a sok kézben tartást sajnos nem klehet megúszni hasfájós babánál, de majd elmúlik ez az időszak is, kitartást!

2010. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk, nekünk nagyon jó volt. A hasfájást nem fogja elmúlasztani, de eltereli róla a figyelmét, és megnyugtatja. Valamint az egyensúly érzéket is fejleszti. Rugót feltétlen vegyetek hozzá. Az én fiam is sokat aludt benne. Később amikor meg már ül, akkor megdöntöd kicsit, úgy hogy a lába leérjen a földre, és tök jól rugóznak benne:)
2010. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk segített az elalvásban hasfájáson a hita. Fisher price baby gear elektromos hintát vettünk, nagyon bevàlt, 6 hónapos korától etetőszéknek is szuper volt.

Az adamo hinta nem tudom mennyire lehet kényel

es egy pici babának, nekem a formája nem szimpatikus, meg hogy lökni kell a gyereket, nem tudsz mellette mást csinálni, ott kell mellette lenni hintáztatni és éjjel is lökheted! Ennyi erővel bele tehetex a hordozóba lerakod a földre és ott a lávaddal ringatod, mikor vidéken voltunk maminál így altattam, de a hinta jobb volt otthon, Volt hogy 1 órán át elhintázott én meg lábra edzettem:)

Ez olyan mint a körforgónk, fel kellett húzni, beraktam a gyereket a kisàgyba, felhúztam a körforgót, mire oda értem a konyhába hogy elmosogatok 10 lépés lejárt megettem vissza felhúzni:)

én már csak elemes dolgokat veszek, azért veszem hogy megkönnyítse az életem nem hogy még dolgozzak is vele :)

2010. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kicsi?

Az én fiam szerencsére nem volt hasfájós, viszont estefelé, fürdés előtt nagyon nyűgös, és leginkább kézben van el. Ha viszont nincs itthon a párom, nem tudom tőle tenni a dolgom, ezért hordozókendővel magamra szoktam kötni. Simám megetetem a macskáimat, a kutyámat, megengedem a manó fürdővizét, miközben ő szemlélődik rajtam, néha el is alszik.

Én ezt a megoldást csak ajánlani tudom. Az elején idegenkedtem tőle, mert olyan "ősanyás", de tényleg beválik. Egyenlőre előre kötöm, hozzásimul a hasamhoz, ringatózik a mozgásommal.

És nem is kell rá sokat költened, ha van egy használaton kívüli takaróhuzatod, vágd ketté hosszába, és a két csíkot vardd össze. NEkem a nagymamám csinálta meg, és szuper.

2010. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a hintáról nem tudok nyilatkozni,de az én lányom is ilyen volt!már kihullott a hajam az idegességtől,állandóan zaklattam a védőnőt hogy mit csináljak!azt mondta majd meglátom hogy ahogy betölti a 3 hónapos kort megfog változni minden!és tényleg!szinte napra pontosan abba maradt a hasfájás és azóta átalussza az éjszakát is!kitartás!ezen is túl lesztek egyszer!
2010. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogy fog-e segíteni, de nekünk van, és a kisfiam nagyon szereti, ő pl soha nem tudott elaludni háton , és a hinta volt az első hely, ahol simán elaludt,

de otthagyni tényleg nem lehet

én a vaterán vettem féláron, és vadi új, gyönyörű

2010. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolótól kérdezném, miért nem szabad felügyelet nélkül hagyni? elvileg nem eshet ki belőle nem?

én leginkább éjjelre szeretném, hogy kicsit tudjak én is pihenni mert csak 1-2 órát tudok éjjelente aludni nappal meg nem igazán tudok, mert van egy 1,5 éves fiam is a pici 7 hetes.

a vaterán kitől vetted ? linkelnél? ugyanolyan jó?

az én fiam sem marad meg háton még annyira sem még tisztába teszem addig üvölt még fel nem veszem.

köszi

2010. aug. 5. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan mmagára hagyhatod benne még ennyi idősen, egyszerűen nem tud belőle kiesni.Szerintem azért írták hogy nem hagyhatod ott mert lökni kell, de ez a hinta sokáig ringatja, rugóztatja a babát.Én főzés közben 10 percenként löktem rajta egyet.

Az én babám is nagyon sírós volt(egész nap csak sírt)2 hónapos korában rendeltem a hintát, hát szidtam magam utánna hogy miért nem hamarabb...

Első pár alkalommal sírt benne, de mivel a kezemben is csak ordított,így benne hagytam és láss csodát 5 perc alatt elaludt.Előtte 50 perceket járkáltam vele mire elaludt, ha megpróbáltam letenni akkor kezzdhettem elölről. :(

Éjszakára akkor aludt benne, amikor jött a foga.

most már 9 hónapos,(már nem hagynám felügyelet nélkül benne)most kirakjuk a kertbe, nyársalunk, bármit tudunk csinálni ott üldögél benne, nagyon szereti!

Kicsit hosszú lett,szerintem megéri az árát,vegyél.

2010. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! 18.12-es vagyok

itt a link,

[link] még olcsóbb, én 7 ezerért vattem, és teljesen ugyanolyan mint az eredeti, gyönyörűen meg van csinálva, a nő varrónő, sőt még szebb a vászon szerintem (láttam élőben eredetit) annyi, hogy rugó nincs hozzá, de szerintem az elhanyagolható, viszont most ad hozzá már gumikötelet is

hát egy 7 hetes baba talán tényleg nem tud belőle kiesni, mert még nem tud forogni, de az enyém már 7 hónapos volt mikor kapta, na őt már nem mertem benne egyedül hagyni

2010. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!