Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szeretik a babák a...

Miért szeretik a babák a cipők talpát nyalogatni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez jó kérdés

:D

várom a válaszokat én is.

és hogy meddig csinálják?nekem 9hós a kisfiam, és még mindig húzza fel a lábát, és eszi a cipőjét, még jó, hogy nem jár vele a földön.

2009. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
talan azt remelik, hogy elobb utobb megfinomodik es akkor jol megeszik majd ;))
2009. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Épp ma mondtam a páromnak,hogy kis kutyusunk van mert a lányomra most az jött rá hogy liheg majd elneveti magát ma meg tiszta nyálas volt a cipője mert szét rágta!6,5hónapos.Olyan édesek,nem?
2009. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazatok van, az én kisfiam 11 hós és a cipők után kajtat, a cipőkön pedig szinte kizárólag a talprész érdekli (nameg a tépőzár, ha van rajta). Vajon miért???
2009. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert mindent szeretnek,ami koszos,büdös,homokos-és nem szabad-sajnos ez csak fokozódik.az én fiam 17 hónapos-és még mindig imádja a papucsot-persze a kertit,mert az jó piszkos.néha megkóstolja a kiskutya kajáját,játszana a wc kefével,kirámolja a szemetest,-lesz ez még jobb is lányok!!!!
2009. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szeretik a lábukat rágicsálni

na most ha cipőt tezsel rá, akkor nem a meztelen lábát fogja, hanem a cipőt

próbáld ki mit csinál cipő nélkül

2009. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!