Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha a 7hónapos kislány...

Normális ha a 7hónapos kislányom horkol?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hónapos és horkol. Még a kórházból hoztunk haza valami vírust és 1 hetesen tiszta nátha volt szegénykém. Azóta horkol. Holnap megyek a gyerekorvoshoz, kérek beutalót fül-orr-gégészetre. Majd megírom, hogy mi volt.
2011. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt nagyon megköszönöm!!!! várom!!!
2011. okt. 5. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De nem tudnak vele mit csinálni. Én kértem beutalót fül orr gégészetre, de azt mondta orvos barátnőm, felesleges elvinni, csak ha akarom, hogy összeszedjen valami fertőzést ott, mert 4-5 éves kora előtt, ha ennyi a tünet, hogy horkol nem csinálnak semmit. Mert az orrmandulája van megnagyobbodva és azért horkol, ki kéne venni, de ha nem okoz gondot, nem veszik ki ekkora gyereknek, csak ha 4-5 évesen is horkol még illetve ha okoz fülgyulladást vagy valami tényleg nagy bajt.


Úgyhogy én nem vittem el, mert elhittem neki ezt. És elnőtte. Most már nem horkol.

2011. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ugyan ezt mondta a gyerekorvosunk, mint amint az előző leírt. Én is hiszek neki és remélem, hogy el fog múlni.
2011. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!!! örülök hogy írtatok! én meg hiszek nektek!!!:)
2011. okt. 11. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!