Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most, amikor lesz az óra...

Most, amikor lesz az óra átállítás ti is 1 órával hamarabb fürdettek és altattok este?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az azért még 3 hét :)

Én nem csinálok ekkora ügyet a dologból, majd valahogy alakul. Szerintem 1 óra csúszás nem akkora tragédia, legalábbis nálunk nincs ilyen szoros napirend. Majd apránként helyreáll a rend.

2011. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezen én is gondolkodtam.3 hónapos a kislányom elvileg 19kor szoktam fürdetni de így is 18.30 kor lekel újabban mert nagyon fáradt és menne fürdeni.Érdekes lesz ha már 17.30 kor le kell fürdetnem,remélem majd valahogy eltudjuk huzni neki legalább 18.30 ig.
2011. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha már most szép lassan elekzded átállitani a gyereket - minden nap 5-10 percet eltolni az esti programot. Igy mire átállitak az órát, már nagyjából át van szoktatva. (Az hülyeség, hogy ne foglalkozz vele, mert ugyan a kicsinek mindegy lenne, de a család többi tagjának az napirendje az óraálláshoz kell, hogy igazodjon)
2011. okt. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még még 3 hét van addig,csak hát na:)Mi fél 9-kor fürdünk,fél 10 felé alszik el(jó esetben).Tényleg nem tudom más hogy csinálja ezt az órás átállás dolgot.
2011. okt. 6. 08:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 07:54-es.Ez tényleg jónak tűnik!Ezek szerint tényleg át kell állni.
2011. okt. 6. 08:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A ma 07:54 vagyok - mi mindig igy csináljuk, mert különben elég nehéz átállni.
2011. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ti percre pontosan ugyanakkor fürdettek, altattok?

akkor mi nagyon szétszórtak vagyunk.

nekünk csak annyi fix, hogy este 6-fél8 között kezdjük a vacsit, aztán fürdés, alvás. mindig attól függ, hogy a gyerek mennyire nyűgös, fáradt. tehát 1 óra mozgástér eddig is volt.

2011. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig 9koe fürdetek. Ha az éjjeli ébredése nem úgy jön ki, akkor nappal korrigálom. Pl minden etetést 15 perccel előbb kezdek, és így 9re már ki is jön az időpont. Remélem az átállás sem fog gondot okozni.
2011. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
09:26-tal egyformák vagyunk. Fél 7 és fél 8 között fürdetünk,a kislányom nyűgössége alapján,valamint,h mikor evett utoljára. Ezen intervallumon belül mozgunk,pedig eleinte 8-kor volt fürdetés, ő amióta korábban sötétedig,autómatikusan előrébbhozta a fürdést! :)
2011. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10-15 perc csúsztatással intézem az óraátállítást.

Bár nálunk még annyira nem számít, reggel nem megyünk se oviba, se dolgozni. Akkor fog igazán számítani, ha elkezdi a fiam az ovit jövőre.

2011. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!