Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan fáradtak vagyunk!...

Olyan fáradtak vagyunk! Kisfiam ugyanugy alszik el ahogy eddig vagyis az óra átállitás előtt, de reggel 4. napja 4:15-kor pontban fent van! Egyszerűen nem lehet vissza altatni! Mi a baj?

Figyelt kérdés
tegnap már probáltam hogy később raktam le!de igy sem volt jó!fel van borulva a napi rendünk!és én szeretném ha lenne!:)
2010. nov. 5. 11:51
 1/4 A kérdező kommentje:
napközben 2*alszik ahogy eddig is!
2010. nov. 5. 11:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled!Nálunk is ez van,és nem tudom kicselezni semmivel a korai kelést!
2010. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
óóó de jó. azt hittem csak nálunk van ez. 5:30-kor pattan a szeme és kész. pedig elvileg ugye egy órával később is teszem le aludni...
2010. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is negyed 5-kor kelünk vasárnap óta, fogalmam sincs mikor fog átállni. Visszaaltatni nem tudom, és persze tök fáradt, mert 1 órával kevesebbet alszik. Én is...
2010. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!