Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik napszakban kezdted a...

Melyik napszakban kezdted a kóstoltatást? és hogyan? 4hós tápszeres és csak üveges bébikajánk van

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
4,5 hósan kezdtem el, gyümölcsöt tízóraira.
2011. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Csak üveges bébikajánk van"

Házilag főzött csak úgy lesz, ha főzöl:)

Viccet félretéve, a kóstolgatás napokig, hetekig pár mokkáskanálnyi ételt jelent. PL: reszelt alma, paszírozott őszibarack, pár kanálnyi sütőtök, 1 kicsi szem krumpli főzve.

Ha bejön neki a kóstolgatás, az adott étel íze, akkor ezek összekeverése (alma krumplival, sütőtök almával, stb), utána jön ezekből a nagyobb mennyiség, majd a másfajta ízek kóstoltatása.

Amikor már kb. harmadnyi bébiételes üveg mennyiséget megeszik, ugyanezekből próbálhatod az üvegest. Lehet, szeretni fogja, lehet nem. Ki kell próbálni, mi jön be neki, márka, mennyiség, "házikoszt".

Én a déli étkezésnél kezdtem akóstolgatást. Nyugodt legyen, ne legyen fáradt, ne legyen túlpörögve. Ha (ritkán) allergiás lenne a kóstoltatott ételre, még napközben lásd a reakciót.

Jó hozzátáplálást!

2011. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!