Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövö szerdän lesz negy honapos...

Jövö szerdän lesz negy honapos a länyom szerintetek most hetvegen mär probälhatok neki almät adni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
csak egy kiskanál almalevet próbálj neki adni először néhány napig, utána jöhet a püré, de abból is csak kiskanállal először.
2011. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem vársz legalább jövő hét végéig? Minek rohanni?
2011. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azert mert ket hete sajna mär nem tudok szoptatni es amiota csak täpszer van nem eszik rendesen!A vedönö mondta ha ugy erzem probäljam meg hätha ezt jobban eszi de ez nem volt tul meggyözö ezert nem tudom mit csinäljak!
2011. okt. 6. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
NE adj neki, attól mert tápszeres a gyomra ugyanúgy nem érett rá!!
2011. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Első vagyok.


Szerintem az a pár nap nem oszt, nem szoroz, főleg ha eddig anyatejes volt a babád, szépen gyarapodott, egészséges.

Nekem tápszeresek voltak a gyerekeim, 5 hósan kezdtem a hozzátápit, de csak mert kis súlyúak, koraszülöttek voltak.

Ha nálatok minden oké, nyugodtan add neki az almalevet, aztán az almapürét, szép lassú, óvatos tempóban vezesd be a dolgokat. Nem lesz semmi baja. :)

2011. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos nem adnék még neki, kivárnám a fél évet!
2011. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsonak:

Fel evet?A gyerekorvos azt mondta negy honapos kortol lehet kezdeni a hozzätäpläläst es fel evesen mär heti ötször hust kell ennie (nem räntott husra gongolok)!

2011. okt. 6. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan kezd el. Ha tényleg nem eszik rendesen a tápiból, akkor meg mese nincs. Nem kell szakkönyv szerint csinálni. A védőnő nem fogja kerek-perec megmondani mit csinálj, mert semmiért nem vállalják a felelősséget. (tapasztalat)
2011. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Add Neki! Csak szép fokozatosan, és türelmesen. Sok sikert Nektek!
2011. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!