Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ilyen piros...

Anniebianca kérdése:

Mitől lehet ilyen piros kiütéses az egy éves kisfiam popsija?

Figyelt kérdés
Bepanthennel kenem neki, de egyenlőre nem használ, kb 3 napja tart. Nem evett újdonságot, a fogát se látom jönni (mondjuk nem is nagyon mutatja), és nem tudom, mi lehet a baj.
2011. okt. 6. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Pelenkától?
2011. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bepanthen-kuka

Sudocrem-elő

2011. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pelenkát nem váltottunk, 3 hónapos kora óta liberot használunk.De a sudokremet ki fogom próbálni, köszi!
2011. okt. 6. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy gombás fertőzés. Nekünk attól volt piros kiütéses, először én is azt hittem, hogy csak a kaki ütötte ki ilyen furcsán, de csak nem múlt a krémtől, sőt rosszabb lett. Pedig mi Sudo-t használtunk. Aztán doki írt fel rá krémet, és szépen elmúlt. Persze nem biztos, hogy nálatok is gomba, de ha nem múlik el pár napon belül, érdemes lenne megnézetni a gyerekorvossal.
2011. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jon a foga.
2011. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, azóta doki is látta, mert csúnyább lett, és valóban gomba okozta a dolgot. És kedves utolsó, neked is igazad lett, mert mellette a fogai is beindultak, sőt most még le is taknyosodott szegénykém, úgyhogy jön a baj csőstől.
2011. okt. 14. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!