Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól adható a...

Hány hónapos kortól adható a babának rostos lé?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
6+ és legjobb a frissen turmixolt
2011. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző

mármint centrifugált, nem turmixolt

pl almalé, őszilé ilyeenek

2011. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem a kerdesre valaszolok, de a rostos levekkel nem art ovatosnak lenni, mert hasmenest okoz. Az en lanyom ugy 5 honaposan kapott eloszor, es csak akkor adtam neki, ha nem tudott kakilni.
2011. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

friss gyümölcsből kifacsart levet: 2 hónapos kortól (keveset, pár kanállal, alma, szőlő, gézen át kinyomkodva)

dobozos leveket - 2 éves kortól(szintén keveset)

Van néhány finom bébiital üveges, vagy dobozos, abból 1 évesen

2011. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos kortól???

kicsit merész, anytej vagy tápszermax

2011. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kecskeméti bébiitalt 3 hónapos korától adtam, mert muszáj volt a kaki gondok miatt.

Ezt nem sokáig bírtuk anyagilag, így váltottunk Sió 50%-os őszilére, ezt vízzel hígítottam.

2011. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Frissen facsart narancs levét 6 hónaposan kapott először, orvosi javaslatra, étvágynövelésre.Először pohárból kellett adnom, mert ha a szája széle kipirosodik, akkor allergiás rá, és nem szabad, de nem volt.Rostos bébiitalt én se adok neki, csak ha székrekedése van.Most egy éves, vizet iszik.Úgy vagyok vele, hogy ha ezt elfogadja, nem fogom cukros levekkel tömni, vigyázok a fogaira már most.Néha megsajnálom, és teszek a vízbe néhány csepp almalevet.Mivel egy éves elmúlt, én annyira nem óvatoskodok már.Kapott már dobozosból néhány kortyot, vízzel higítva, de 90 %-ban vizet iszik.Teát talán egyszer kapott, nem egy édes szájú kislány, annyira nem volt tőle elragadtatva, úgyhogy nem is erőltetem.
2011. okt. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 8. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!