Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell öltöztetni a köv....

Hogyan kell öltöztetni a köv. Néhány hónapban egy 4-5 hós babát?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm annak, aki válaszol!
2011. okt. 6. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

:-D Ez aranyos.

Időjárásnak megfelelően!

Most elég macerás, mert vékony ill. vastag pulcsi akár napon belül is cserélendő. Ugyanígy a vékony és a picit vastagabb sapi. Ha bejön a hidegfront, akkor vékonyabb overál, vastagabb overál, sapik alá meg rugi + body majd ha hidegebb van még egy pulcsi és harisnya... stb...

2011. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban a bundazsák a legjobb. Természetesen még nem kályhameleg. De az a legpraktikusabb, nem kell alá 15 réteg..

Pl. egy body, 1 rugi, ha kell, kis kardigán és a zsák. Ja meg sapi :)

2011. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam karácsonykor volt 5 hónapos, és én mindig úgy öltöztettem, hogy egy réteggel több, mint rajtam. Vagyis ha rajtam mondjuk volt nadrág, pulcsi, télikabát, akkor rajta hosszú ujjú body, rugdalózó, zokni, bundazsák. Ha harisnyát is húztam, akkor adtam rá is. És folyton tapiztam a tarkóját, hogy nem hideg, vagy nem nyirkos-e. Sosem volt gond.
2011. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi-köszi!:)


Az az igazság, hogy első baba, és már vettem neki tök vagány télikabátokat, de most kétségbe estem, hogy ez mégsem lesz jó, kint lesz a dereka. Overált még nem vettem, de akkor beszerzek azt is.

2011. okt. 6. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válasza dó vagyok. Jól látod, a kabát nem praktikus. Az inkább ülő babáknak ill. idősebbeknek való.

A bundazsák tényleg jó, van olyan aminek a lába közt van egy kis lyuk, ez akkor fontos, ha autózni is sokat szoktatok, mert abban beköthető az ülésbe. Az overál/bundazsák méreténél vedd figyelembe, hogy alá is kell öltözni.

2011. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!