Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg fizetni kell a koponya...

Tényleg fizetni kell a koponya és hasi ultrahangért? 2,5 éve még nem kellett.

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizony vannak helyek, ahol kell, de nálunk például az SZTK-ban ha helyileg oda tartozol, nem kell fizetni semmiért, járj utána, nálatok hol lenne ingyen!
2011. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2,5 éve Bethesdában nem kellett (csípő, hasi, koponya), de 3 éve még kombinált teszt is ingyenes volt


megy a népnyúzás maxi szinten:-((((((((

2011. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 hónapja voltunk sztk-s hasi és koponya uh-n Velencén, és nem kellett fizetni.
2011. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan a dél pestibe kellene menjünk,időpontot még nem kértem,de ha felhívom őket mindenképpen megkérdezem.Most hallottam először,ezért is kérdeztem.

Igen,igen ez tényleg népnyúzás:( Legalább a babáknak és a gyerekeknek ingyenessé tehetnék az egészségügyi szolgáltatásokat!

2011. okt. 7. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Most voltunk tavasszal a bethesdában uh-n. Ott amit orvos kér, beutal az ingyenes, de ha pl mellé kér valaki uh-t annak ki van írva az ára, mi mennyi

Nálunk pl egy héttel a koponya has uh előtt volt csípő uh, külön az ortopédia elküldött, ezért azt a gyerekorvos nem kért. Amikor ott voltunk, külön kérhettem volna az Uh-t, akkor azt hiszem 2000ft-ért megcsinálták volna azt is.

2011. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak annak fizetős, akinek a baba bejelentett lakcíme nem a kerületben van.

De egyébként változó, hogy hol mi ingyenes és fizetős. Nálunk pl. a gyerekorvos minden nem kötelező oltást ingyen ad be a gyereknek (az oltóanyagot kell megvenned, a beadásáért nem kér külön pénzt), máshol meg olvasom, hogy oltási díj van az oltóanyag árán felül. :-/

2011. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A héten voltunk a délpestiben. Nem kell fizetni! Viszont arra készülj fel, hogy hosszú a várólista. Nekünk majdnem 2 hónapot kellett várnunk.
2011. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Az állandó lakcímetek az itt van Budapesten?Mert nekünk csak tartózkodási.
2011. okt. 8. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak a tartózkodási. Sőt a babámnak az se! Csepeli dokinéni adta a beutalót.
2011. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!