Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen házi praktikát tanácsol...

Milyen házi praktikát tanácsoltok kisbabám koszmójának eltüntetésére? Az olaj nem igazán vált be.

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

pedig az olaj jó!

olajozd be fürdés előtt egy órával,sapi rá.fürdéskor jól megmosod a haját.majd jól átdörzsölöd frotír türcsivel,azután puhaszőrű fogkefével jól átkefélgeted a fejét,mintha hajkefe lenne.pár nap és rendbe jön.

2011. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 besjudit ***** válasza:

nekünk a Babe koszmó ellebi sampon vált be. kicsit drága de nekünk sem használt az olaj magában.

én fürdés előtt 1-2 órával vastagon beolajoztam és fürdésnél ezzel a samponnal mostam meg neki kétszer. egy hétig minden nap. azóta csak a sampon hetente 3-4 alkalom. de bevált

2011. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt kb. 1 órával bekentem fürdetőkenőccsel,fürdéskor megmostam,és ha megszáradt a hajkeféjével kicsit megvakargattam.Néhány nap alatt teljesen eltűnt.
2011. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekunk is volt. Minden nap mostam a haját samponnal és a férjem nagynénje (novér) tanácsolta, hogy ne mossam minden nap a hajacskáját samponnal, mert az szárítja a fejbort. Igy egy héten csak egyszer mostam samponnal, a tobbi napokon csak leoblítettem vízzel. Egy héten belul el is tunt. A babaolaj nekunk sem segített. Próbáld ki!

9 hos kislány anyukája

2011. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak extra koszmós a haja, a dokinénink azt mondta, ilyet még ő sem nagyon látott. A babe koszmó elleni sampon semmit sem ért rá, az olajozás egy kicsit segített, de a koszmó rendületlenül maradt a fején. Most végre felírt egy gyógyszertári kevert kencét, ami direkt koszmóra van, délután kell bekenni vele a fejét, már az első fürdetésnél a fele koszmót levitte....
2011. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált az olaj. Illetve kb. fél órát rajta kell hagyni, hogy fellazuljon a koszmó és utána jól átkefélni sűrű és nem puha babkefével, amíg lejön. Plusz elég heti egyszer hajat mosni a babának fürdetőkenőccsel. Nálunk egy-két hét alatt múlt el és aztán nem is jött vissza.

De a védőnőnk a Bebe sampont is ajánlotta, ha nem múlt volna el.

2011. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olaj fürdés előtt, vagy fürdéskor a fürdetőkrémmel én vastagon bekentem a fejét, és puha kefével fésülgettem többször fürdés alatt. pár nap alatt elmúlt. azóta sincs.
2011. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olajozd be a haját majd fürdéskor egy régi függönydarabbal mosd, dörzsölgesd a haját! Ősanyás tipp! Leviszi.
2011. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!