Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már a Gripe Water sem...

Ha már a Gripe Water sem használ a babámnak, és mellette visítva sír a hasfájástól, mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
Infacol sem jött be! Nagyon szenved szegénykém! De ezek mellett meg úgy vagyok vele, hogy nem akarom ezer féle szerrel tömni, hátha segít!
2011. okt. 8. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak várni, hogy mikor növi ki...de van akinek felírnak papaverint.
2011. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 7 honapos de ő is hasfájos volt 2 hos koráig,kipróbáltuk az Infacol-t,utánna az Espumisan-t, a Gripe-t ki sem probáltuk mert nem hatott semmi,elmentünk egy nagyon jo gyermekorvoshoz,ő kevertetett neki ki egy gyógyszernek nem minősülő szuszpenziót,személyre szabottan,az vált be nekünk,1 hétig sem használtuk és már nem is fájt a pocink!

ajánlanám,hogy ha nem javul ezektől,vidd el orvoshoz!

Nameg nálunk igény szerinti szopizás volt és szegénykém oránként evett volna,meg sem tudta a kis gyomra emészteni a tejcsit a következő etetésig,igy szigorú 3 oránként adtam neki enni és helyrejött a gyogyszer mellett!


Üdv: 7 hos Kisfiu Anyukája

2011. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
várni, várni és várni. lányom 3,5 hónapos koráig ordított MINDEN este 18-tól hajnal 2-ig.10 üveg GW, 2 üveg infacol, 23 üveg Espumisan ment el, semmi nem használt.-tényleg csak az idő!!!!!
2011. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a fiamnak a gyerekorvos írt fel egy port, nevét sajnos már nem tudom, de a gyógyszertárban állították össze. Fél tasakot kellett feloldani 50 ml vízben, evés előtt megitatni a picivel. Nálunk hatásos volt. Hála égnek ezek után már nem fájt a hasa.
2011. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézz hülének :), de biztos hogy a hasa fáj?

Az én kisfiamnak visszafolyt a sav és azért ordított szegény...Eltelt egy kis időbe mire rájöttem, mert nem bukott csak a gyomorsav folyt vissza és marta szerencsétlen torkát. :((

2011. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állítólag használ még a cseresznyemag párna, a hajszárítózás, a rezgő pihenőszék, az adamo hinta, az alkaron fektetés. Nekünk spec semmi sem használt.
2011. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 haramia ***** válasza:
100%

szia


mi ezekkel próbálkoztunk (persze nem egyszerre)

-Mecsek baby tea

-víz itatás (evések között)

-Infacol

-Kanalas etetés

-Espumisan

-torna

-hasmasszázs

-babakocsis séta

-felmelegített babzsák


...ezek közül gyakorlatilag az első 6 hétben semmi nem használt, minden délután megvolt a 2-3-4 órás keserves ordítás...aztán 6 hét után sokkal jobb lett, könnyebben ment a kakilás is, büfizés is és még 3 hétig használtuk az espumisant. Most 13 hetesek vagyunk és már nem kell semmi, végre csupa mosoly a nap :)

kitartás, és jó babázást!

2011. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!