Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdemes elektromos...

Mennyire érdemes elektromos hintát venni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
valamelyik baba szereti valamelyik nem. az enyém első nap nagyon jól el volt benne, azóta csak 10 perceket utána ordít van mikor egész nap bele sem lehet tenni
2011. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat nem lesz benne, mert ha elkezdi más is érdekelni, mászni kezd, úgysem marad meg benne.
2011. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónapos, de még mindig szeret benne lenni. Ha pl. porszívózok, akkor beleteszem, eljátszik benne. De csak úgy is bele szoktam tenni, elnézelődik. Igaz, mi az elektromos hinta funkciót sosem használtuk, mert szerintem gyors. De a zenét meg a forgót használtuk, szerette. Az a része már nem köti le.
2011. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vettem a fiamnak, amikor először bele tettem (4 hetesen) borzasztóan üvöltött, apa meg is jegyezte, hogy jó vétel volt...de végül nem a hintával volt baja mert másnap már tetszett neki. Hintázni is szeretett benne, de már ő is 7 hónapos, és közelít a súlyhatárhoz, így a motor már nem viszi! :@ Én is beleteszem napközben ha valamit csinálok, jól el van benne max 20 percig, utána már mehetnéke van! De lutri mert tényleg van baba aki nem szereti. Nincs ismerősötök akinél kipróbálhatnátok?
2011. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, imádta mindkét gyerekem.Fisher prise esőerdő hinta.
2011. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2011. okt. 9. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!