Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos hinta vagy pihenősz...

Elektromos hinta vagy pihenőszék, melyiket érdemes? Melyiknek mi az előnye? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő van.A hintában úgy ahogy elvan 10-20 percet,de a pihenőszéket ki nem állja.A barátnőm babája viszont imádja!
2010. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak pihenőszék volt. Nagyon szerettük, vittem magammal a lakásban, feltettem a konyhapultra stb...

Jókat nézelődött benne.

2010. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk csak pihenőszékünk volt, rezgő funkciós. Tökéletesen megfelelt mindenféle szempontból. Mikor pici volt, abba beletéve tudtam magammal vinni még a fürdőbe is, amikor kezdett nyílni a kis értelme, szerette a rajta lévő játékokat, és még aludni is tudott benne.

Végül azért adtuk el, mert kisfiam életveszélyes mutatványokat adott elő benne: belemászott, és hintázott a háttámlába kapaszkodva. Az első pofára esése után elraktuk majd eladtuk (átbillent vele persze, és a laminált padlóra érkezett fejjel-kézzel előre - hála égnek megúszta egy karcolás nélkül).

2010. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy jártunk, ahogy az utolsó, csak mi nem adtuk még el. Kétszer billent át vele, de mai napig használja a pihenőszékét 1,5 éves kisfiam.

Reggel és este abban ülve issza a tejet, és néha még belekötöm, ha olyan dolgom van.

Szóval az én fiam még mindig nagyon szereti.

2010. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk is mindkettő van, de a fiam még csak 4 hós, a hintát használja csak egyelőre. Nagyon szereti, zenél, de nem Fisher Price esőerdős, vagy akváriumos, egy olcsóbb M&P a vateráról, de így is nagyon megfelel. Aggattam rá neki plusz játékot a játékívről,így hintázva elnézegeti. Ha benne van jut egy kis időm pl. elmosogatni, stb. ha valaki vele van akkor elemtakarékosságból csak löködjük :-) de szerintem főleg hasfájós babáknak jó befektetés, és nem kell a 40-50 ezrest megvenni újonan, mert általában csak 9 kilóig lehet őket használni. Mi eltesszük a huginak v. öcsinek, ha egyszer majd lesz :-)
2010. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi 5hós koráig használtuk a hintát, szeretett benne lenni, főleg az elején, ringattuk sokat-jókat aludt benne.

azóta csak a földön forgolódik, próbál kuszni, négykézláb kutyázik- 6.5hónapos- tulajdonképpen bejárja a szobát, a pihenőszékben nincs el, már "uncsi" :-).... nem használjuk, maximum néha abban etetem meg.

2010. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!