Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy minden puki...

Normális, hogy minden puki alkalmával jön a kaki is?

Figyelt kérdés
A kisfiam már 6 hetes, de minden puki alkalmával jön némi kaki is. Csak azért zavar, mert akár milyen sűrűn pelenkázom, állandóan kicsípi neki. Éppen most hoztam rendbe, mert már felmaródva is volt. Erre mára megint kicsípte.
2011. okt. 9. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy normális-e nem tudom, de az én kislányomnál is ez volt. Ha kicsípte a kaki Sudoval kentem, amikor rendben volt, akkor pedig gyógyszertári popsikrémmel. 3 hónapos kora körül szűnt meg.
2011. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tejesen normális.Ő is ilyen sokat kakilós fajta.Én lányom rendszeresen lelőtt, amikor pelusoztam át ilyen korában!! :)

Most lesz 9 hónapos, és még mindig 3szor kakil 1 nap.Hát ha még fogzik is.Keményen ki csípi a kis popóját, de ilyenkor próbálok nagyon sokszor pelust cserélni, Sudocremmel kenem, és lehetőleg minél többet van szabadon a popsija.Mondjuk nála ez már problémás, mert mászik mindenhova.Nyáron nem érdekelt, mentem utána és töröltem a pisit, meg vittem mindig mosdani a seggét, de most télen remélem nem nagyon akar foga jönni, mert végem van.

Én még ajánlanám neked a vizes vattát, nálam nagyon be vált.Kislánykámnak a popsitörlők is rontottak a helyzeten.Vagy ha nagyon nagy a kaki, akkor megy a csap alá!!

2011. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,normális,bár szerintem az,hogy 6 hetesnek felmaródik a popsija,az szerintem nem az.Anyatejes?Próbáljatok meg pelenkát váltani,az én fiam a Liberot nem bírta elviselni ennyi idősen.Lehet h más pelenkától nem maródik fel.
2011. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem anyatejes, tápszerrel kell pótolni neki. Váltottunk pelenkát, de az se használt. :-(
2011. okt. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!