Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babánál ha puki van...

2 hetes babánál ha puki van de kaki nincs mit tegyek? Létezik gyógyszer rá? Egyfolytában feszeng és szenved.

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Infacol vagy Espusian csepp. Nagyon jó mindkettő.
2010. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Masszírozd a pocit órajárásával egy irányba, hason fekve a hátát ugyan így!

Meleget tegyél a pocira (én melegítő párnán hason altattam, de jó egy kissebb edény fedő felmelegítve-textilbe csavarva) ellazítja a beleket,izmokat.

És az Espumisan csepp.

2010. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egy pici kamillateát főzz neki, az segít rajta. 9 hetes kisfiú anyukája
2010. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is igy voltunk.nem segitett semmi.Most 4 honapos es meg neha most is csinalja.Mi kiprobaltuk a letezö összes csepper, masziroztam(meg mindig), cseresznyemagparna, különbözö teak stb.... semmi eredmenye.Az egyetlen ami bevallt a szelcsö.mindenki azt mondta ez legyen az utolso amit alkalmazok, de en azt mondom, hogy ha annyira nyom hogy belevörösödik es mar szinte szenved meg sincs kaka, akkor probald ki.Hasznalni fog.
2010. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a kórházban, hogy addig kell szoptatni, míg nem kakil, a tej összetétele miatt. Mert hogy az előtej után jön az a rész, ami cukros és ez meghajtja a babákat. Ezután jön a zsíros tápláló tej. De ez nekem sem működött. Ezért tornáztattam, mintha puki gondunk lenne, vagy lázmérőztem óvatosan, de ezt csak nagyon ritkán, vagy forraltam fel vizet, tettem bele egy kis cukrot, lehűtöttem és ezzel itattam. Ez végülis olyasmi, mint a mi tejünk 2. üteme. Ha nem is rögtön, de lett tőle kaki. Aztán 3 hetes korától már egyre könnyebben megy ez is magától.
2010. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!