Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónaposnak mit adtok?...

18 hónaposnak mit adtok? Tápszert, tejitalt vagy tejet?

Figyelt kérdés
Aki tápszert és tejitalt ad, leírná hogy milyet?
2011. okt. 9. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Aptamil (milupa) 1+
2011. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Este banános Milupa, 3-as.

Reggel tej vagy kakaó (dobozos tejből, már nem forralom).

2011. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13 hónapos kora óta tejet. Bolti 1,5%-ost, soha nem forraltam. Kakaót nem szereti.
2011. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ebben a korban az általam ismert legjobb magyar gasztroenterológus szerint tejet adunk a gyereknek (persze, ha nem allergiás). Bolti, forralás nélkül. (Forralni annó anyáink a bacik miatt forralták a tejet, ez egy UHT tejnél teljesen felesleges)
2011. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

1,5 éves kora óta tejet, általában házi tejet kap, azt ugye forralni kell, ha boltit veszünk csak is a 2,5%-ost(mikor milyen márka), az nem kell forralni, csak melegítem neki.


Előtte tejitalt kapott ebéd után Milupa Junior gyerekital 12hó+ vagy Banán ízű Milumil Junior gyerekital 12 hó+, estére Milumil Jó éjszakát! tápszert kapott.


A sima tejre váltás könnyen ment, szerencsére nem allergiás és szeret is a tejet.

2011. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22:46-os vagyok. Utánam író jól mondja, hogy boltiból a zsírosabbat szokták ajánlani. A nem boltit pedig forralni kell.
2011. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én meg 22,30-as vagyok. Mi csak 1,5-öst iszunk, az egész család. A gyerekorvosunk azt mondta, nyugodtan kapja a gyerek is azt. :) Nekünk 10 éve nem volt ennél zsírosabb tej a hűtőnkben.
2011. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok


eleg draga havi szinten a tapszere a lanyomnak, de a tejtol gorcsol a hasa es nagyon hasmenese van....de ugy nagyon durvan

2szer probaltuk eddig es mindketszer nagyon sirt, gorcsolt a hasa es nagyon hasmenese lett tole.

1. alkalommal csak fott etelbe kapta es csak 2-3 kanallal 16 honaposan.

2. alkalommal a ferjem adott neki muzlit tejjel, akkor azt hittuk korhaz lesz a vege :(

vedono szerint ne adjak neki tejet es ennyi...nincs szuksege kivizsgalasra.

De azert ha legkozelebb Magyarorszagon leszunk elviszem egy allergiavizsgalatra, mert azert nyugtalanit a dolog.

Addig viszont marad a tapszer es nem is probalkozunk azzal, hogy tejet adjunk Neki.

2011. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23,16-os ez teljesen érthető. A hugomék kislánya is ugyanígy van a tejjel, mint a Tiétek :(
2011. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok


mi magunknak 3.6-os tejet veszunk mindig :)

2011. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!