Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek normalis meretek egy 4...

Ezek normalis meretek egy 4 honapos kisfiunak 72 cm 8830 g aki 36 hetre szuletett? (3230g,51cm) Az orvosok szerint es mar tulsulyos baba! Pedig az en fiamon nem latni hogy tulsulyos lenne mivel eleg hosszu is a sulyahoz.

Figyelt kérdés
Van masnak is ilyen nagy babaja?
2009. ápr. 29. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Tényleg szép nagy baba:-)de valóban hosszú is,így szerintem arányos,ezzel nincs baj,max koránál látszik nagyobbnak,de azt meg ahogy nő,idősödik szépen alakul hidd el, ebből később sem lesz baj.Utóléri majd magát,ill a kora a méreteit.

Ti is nagyok vagytok a pároddal,magasak?

2009. ápr. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo reggelt! Igen mindketten magasak vagyunk!en 1m78cm,ferjem 1m91cm.ez valamit befolyasolhat?
2009. ápr. 30. 07:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak arra gondoltam,ha ti is eleve magasabbak vagytok,akkor lehet azért indult így meg a növekedése a babának,és ettől még később lelassul majd.Lehet ő is olyan szép szál legény lesz majd mind az apukája:-)
2009. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem nincs semmi baj a súlyával,és méretével.Valószínűleg genetika,hát ti is szép magasak vagytok,nincs mit csodálkozni rajta,nem?:)Nincs sok esély arra,hogy 150 cm-es felnőtt cseperedik belőle...:D

Nem is értem,miért ijeszteget egy doki...Ha picit többet mozog majd hónapról-hónapra,hidd el,hogy kevésbé gyarapodik olyan gyorsan.

Mi kisfiunk is nagy baba-majdnem 4 hós és 7,6 kg-,ő is az átlagnál többet hízott,de sosem említette senki,hogy ez baj.

2009. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mi kislányunk is ilyen "óriásbébi"! :o)) Ő 4 és fél hósan (múlt 7en) volt 71 cm és 8650 gramm :o) Nekünk a gyerekorvos azt mondta 3 és fél hónaposan, hogy kezdjek el almát adni neki(pedig anyatejes), de csak mértékkel, szóval még nem váltottunk ki egy étkezést sem. Azt mondta a doki, hogy nagyon tápláló az anyatejem, és a gyümölcsök kicsit lelassítják a növekedését.Bár ez igazából nem így történt,mert most is 1 kilót hízott egy hónap alatt :o)

de sztem mostmár lassulni fog a növekedése. Egyébként mi is magasak vagyunk az apujával!

2009. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiunk 4 hónaposan 68 cm és 8290 gramm volt, de nem látszik rajta, tehát nem duci.
2009. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia! ne aggódj, lessz olyan időszaka amikor lelassul majd a növekedésben. 5-6 hó körül. az én fiam most 6 hós és 9 kg 71 cm, formás baba. 3650grammal és 55 cm vel született.
2009. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!