Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövő nyáron szükségünk lesz...

Jövő nyáron szükségünk lesz még babakocsira? Eddig nem használtuk.

Figyelt kérdés
10 hós a kislányom, eddig úgy alakult, hogy kizárólag kendőben vittük. Egy jó kis masszív sporkocsink van, olyasmi, mint a Pliko. Érdemes most eladnom, vagy várjak még?
2011. okt. 10. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez gyerekfüggő. Nekem a fiam, ahogy megtanult járni, nem volt hajlandó babakocsiban ülni. Előtte is már nyüszögött, meg ficánkolt, ő ilyen izgő-mozgó fajta. De láttam olyat is, hogy a 3 éves gyereket tolták. Hát az mondjuk már lustaság. De te tudod, hogy mennyire lenne el benne a gyerek, és mennyire lenne szükséges. Értem ez alatt, hogy ha mondjuk a bolti bevásárláshoz használnád, akkor az pl úgy is megoldható, hogy a gyerek megy motorral, te meg gyalog.
2011. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

az én lányom 20 hós, és sokat használjuk a kocsit. Szépen jár 14 hós kora óta, de ha távolabb megyünk, vagy vásárolunk mindig babakocsival viszem.

Meg ha jön a tél, sok ruha + overall egyszerűbb babakocsival levegőzni.

2011. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 hós a lányom és még sokat használjuk a babakocsinkat.
2011. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még csak tíz hós. Rengeteget hízhat még addig, és akkor már nem fogod szívesen vinni a hátadon.
2011. okt. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!