Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet adni...

Mennyi idős kortól lehet adni filteres gyümölcsteát? Pl. Pickwick. Zöld teát? Fehér teát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehér teát szinte bármikor kaphat,abban nincs tein,koffein, "miegymás"...A zöld tea viszont élénkítő és anyagcsere gyorsító,tisztító,szóval az még sokáig (úgy értem évekig) nem ajánlott.A filteres gyümölcstea szintén nagyon fel tudja pörgetni a gyerkőcöket (na meg engem,mert nagyon alacsony a vérnyomásom),szóval azzal is minél tovább vársz,annál jobb.Nem tudom,hogy filterezve lehet-e kapni Rooibos (vörös????) teát,na az NAGYON FINOM,és NAGYON EGÉSZSÉGES!!!!
2011. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Pickwicknek van gyerekteája (rooibos és csipkebogyó van benne azt hiszem). Nálunk 6 hónapos kora óta kapja a lányom.
2011. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a fehér tea is élénkít.


Egyedül a rooibos nem, és azok a gyümölcs és gyógynövény teák, amikben nincs tea, idegen nyelven ezeket nem is teának hanem "infusion"-nak hívják.

Persze a gyógynövényekkel azért kell résen lenni, mert sokféle hatásuk lehet, ami épp nemkívánatos, szóval csak óvatosan...


Az, hogy valamit filteresen csomagolnak vagy sem, az részlet kérdés, meg kell nézni mindig az adott teát, hogy mit tartalmaz.


A Pickwicknek van többféle teája, amit kaphatnak a kicsik is, ezeket már felsorolták előttem.

2011. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pickwick csipkebogyó-hibiszkusz teát ivott a fiam már félévesen is. Én arra ügyelek, hogy fekete tea tartalma ne legyen a gyümölcsteának, ha azt kap.
2011. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Találtam filteres vörös rooibos teát :)) Köszönöm az infókat, már főztem is és nagy siker volt a kislányomnál. És pont ma láttam a Pickwick Gyerekteáját, erről se tudtam eddig.

2011. okt. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!