Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akciós most valahol a Pampers...

Akciós most valahol a Pampers zöld vagy fehér popsitörlő? Vagy valamilyen ami tényleg jó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A 4 csomagos Huggies Natural 1399 ft a DM-ben.

Péntektől 999 ft a 4 csomagos Gaga.Nekünk az is bevált.

Pamperst Clean and Playt használtunk már de nem szerettem, mert nem jött a kendő után a következő, mikor kihúztam.Bár lehet, hogy csak én vettem selejteket.

2011. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tescban a johnsons egész hónapban 299 Ft az illatmentes változat
2011. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Huggies Natural-t ajánlom. Jó az ára (a DM-ben szoktuk venni annyiért, amit az első kiírt) és nekünk bevált. Tök jó nedves és az illata is tetszik.
2011. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia nézd meg a lizifamily.hu oldalt mi azokat használjuk.

Tényleg minőségi árujuk van és jó áron. Nagyon szeretem a 15 db-os kis törlőkendőket.

2011. júl. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Huggies Pure-t (fehér, vagy inkább vajszín csomagolású) használunk, próbálkoztunk Pampers-el is, de annak rosszabb, érdesebb az anyaga, és szárazabb is (a sensitive-jét próbáltuk). Egyszer használtam két napig egy noname-et is, majdnem egy hétig tartott, míg helyrejött a begyulladt popsibőre utána, azóta nem kísérletezek.
2011. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!