Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hogy etetitek...

Anyukák, ti hogy etetitek tápszeres babáitokat?

Figyelt kérdés

Hány óránként?mennyit adtok???Igény szerint etettek, vagy betartjátok az utasításokat??(pl:150mlxkg-napi adag,)

2hónapos a kislányom 135ml körül eszik..(120víz+4kanál,)igaz csak tegnap óta emeltem az adagját.,és napi 5x.Ez nem sok??

amúgy hasfájós baba ezért is félek a túletetéstől.volt már ilyen gondunk!:-(


2011. okt. 10. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 hónapos a kislányom,és sajnos tápszeres.

Én igény szerint etetem,de azért kivárom a 3 két etetés között.Ő még általában a 120 ml-t sem eszi meg,de szépen gyarapszik.Azt mondta nekünk a doktornéni és a védőnéni,hogy amíg gyarapszik addig semmi baj.Ha számít mi Beba Pro HA Start-ot használunk.

Szerintem a Te kislányod sem eszik sokat,hidd el,annyit eszik,amennyi jól esik neki.

2011. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiam is tápszeres. Próbáltam tartani a 2, vagy 3 óránkénti etetést, de soha nem sikerült. Mindig akkor evett, és annyit, amennyit ő akart. Soha nem tudtam betartani az utasításokat. Viszont napi 700-850 ml között evett mindig.
2011. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 óránként eszik, 2 dl-t, 6 hónapos. a 4 órát betartom, az adagot ő alakította.
2011. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-4óránként eszik 160ml-t,2hós múlt,Beba Ha Start-ot kap.
2011. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2011. okt. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!