Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudom elaltatni...

Miért nem tudom elaltatni napközben a babámat?

Figyelt kérdés

1 éves, eddig szépen megvolt a napirendje. Kétszer aludt, 11 körül, és 3 körül. Mostanában az a szokása, hogy este 9-től alszik reggel fél 10-ig. Így a délelőtti alvás kimarad. Viszont délután sem tudom elaltatni. Sehogy. Mire elfárad, kb. délután 5 óra. Ha viszont ekkor hagyom elaludni, akkor utána éjfélig kukorékolna.

Mit tegyek?


2011. okt. 10. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Keltsd fel reggel 8 kor. 1 re álmos lesz.
2011. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a probléma, azzal a különbséggel, hogy nekem soha nem aludt 2x egy nap... Nekünk az segített, hogy nem szabad olyan sokáig reggel hagyni aludni. Finoman ébresztgesd legkésőbb 8-kor. Aztán ahogy csak tudod, fáraszd, így szépen átáll az ebéd utáni 1x-i alvásra. Sok sikert!
2011. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Ráadásul lassan lehet majd hozzászoktatni a bölcsis, ovis reggeli kelséhez, ami ugye nme fél tíz lesz, hanem 6-7 óra reggel.

2011. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ooo bár aludna az én 1 évesem reggel 8 ig...mit megadnék hogy ne 6 előtt keljen....
2011. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, lehet, hogy mégse cserélnél, amikor a gyerek napokig nem alszik egy percet se napközben, és nem tudsz vele mit csinálni.. Nekünk a fent említett "trükkök" ellenére is van, hogy még így se sikerül.:) Második válaszoló voltam.
2011. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Azért hagytam ilyen sokáig aludni, mert gondoltam így akkor majd kimarad a délelőtti alvás, és marad csak a délutáni. Mostanra sikerült elaltatnom, de egy óránál tovább nem hagyom, mert így este lesz gond.

Reggel pedig megpróbálom legkésőbb 8kor felébreszteni. Remélem beválik! Eddig semmi gond nem volt az alvásaival :-(

2011. okt. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!