Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombaton este elmennénk...

Szombaton este elmennénk itthonról a férjemmel vacsorázni a barátokkal. Anyukámra hagynám a 8 és fél hónapos fiamat, de ma napközben nem tudta elaltatni. El merjek menni, vagy hanyagoljam az ilyen programokat? Veletek is volt már hasonló?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj csak,viszont készítsd fel a lelked hogy hamarabb haza kell esetleg jönnöd.Neked a férjednek csak jót tesz ha kiruccantok,a babádtól viszont ne várd hogy ezt megértse.
2010. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj nyugodtam, az hogy napközben nem tudta elaltatni nem jelenti azt, hogy este sem tudja...

Jó szórakozást!

2010. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt, csak a mi babánk 3 hónaposan maradt napközben pár órára Anyukámra. Hiába mondtam neki, hogy hogyan altassa, ő úgy nem tudta, viszont azt mondta, hoyg hagyjam ott, nem lesz semmi gond, megoldja.

Rájött, hogy hogyan altatja el magát a babánk, igaz, hogy nem az ágyban, hanem egy kis pléden hasra rakva, bekapja a hüvelykujját és ha meg van etetve, büfiztetve, akkor csak át kell rakni a kiságyba.(mindig is hason aludt és szopta kiskorától a hüvelykujját, tehát ez nem volt új, csak előtte máshogy próbálkoztunk hisztik közepette) Azóta is íg yalszik el (sajnos a kiságyban egyedül nem).

Szóval ne aggódj, anyukád legalább egy gyereket felnevelt már, nem lesz semmi gond. Ha mégis, van mobiltelefon. Jó szórakozást!

2010. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én első alkalommal majd megőrültem:D Pedig minden remekül ment. Aztán egyre könnyebb lett, persze, voltak néha nehezebb szituk. De nem túl kicsi már a babád ehhez, Rád is Rád fér ennyi idő után a kikapcsolódás! Nyilván anyukád sem fog minden apróságért felhívni, nagy gond meg nem lehet, de ha telefonon el tud érni, az pont elég. Menj, és érezd jól Magad. Ez jogos és természetes igény, és lassan a babádnak is szoknia kell az ilyen kisebb távollétekhez.
2010. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!