Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatok paraffinolajat 2...

Használhatok paraffinolajat 2 hónapos csecsemőnél?

Figyelt kérdés
Szoptatok főképp,de naponta többször HA Beba pro start-ot adok a lányomnak. Eddig is nehezen kakilt,de mostanában sűrű,minimum kenőcs állagú a kakija. Egy-két hete kapja ezt a tápszert,előtte ugyanebből az 1-est kapta,legelőször pedig a sensitive változatot. Az is tény,hogy kb 2-3 hete gyakrabban kap tápszert. Előtte is nehezen kakilt magától,de akkor legalább híg volt. És eleinte pukizni sem tudott,erre kipróbáltunk infacolt,Grape watert,espumisant.A puki már rendben van. Kaki miatt próbáltuk a cukros kamillát a cukros Mecsek babyt,és a Laevolacot. 1-2 napig volt csak jó mindegyik. És közben sűrű is lett a kakija. kb egy hete.A Laevolactól lehet? Vagy a kamillától? Vagy a Beba start-tól? Lázmérőztem most párszor de nem akarom gyakran,mert akkor sose tanulja meg a szervezete,hogy segítség nélkül ürítsen. Van még ötlet? A paraffin olajat lehet használni 2 hónaposnál?
2011. okt. 11. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Tápszer miatt nem tud kakilni a gyermeked. Javaslom, hogy váltsatok tápszert!


Peraffinolajat pedig nem tudom elképzelni, hogyan hatna aszékletére.

Írd már meg legyél szíves, hogyan gondoltad el ezt!?

2011. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szájon át bevéve csúszóssá teszi a székletet,anélkül,hogy vizet vonna el a szervezettől.
2011. okt. 11. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet csak Milumil Start optimát kapott, attól ritkán, sűrűt kakilt, aztán váltottunk HA1-re, attól rendben lett minden. Más az összetételük, ki kell tapasztalni. Nehéz székelésre én 1/2 glicerines kúpot(2g-os) raktam fel neki. A tájékoztatóban az van, hogy 3éves kortól adható, DE ez helyileg hat és semmi baja nem lesz tőle, elvileg a Laevolac adható pici babának, de annál néhányszor hasi panaszról számoltak be más anyukák.
2012. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!