Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kislányom hajlamos arra,...

Ha a kislányom hajlamos arra, hogy összenőjön a hüvelynyílása, akkor mit használhatok a pelenka alatti irritált bőrére?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy hámosító krémet semmiképp.
2011. okt. 6. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Orvos nem mondta?
2011. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
jezusss!!! errol meg nem hallottam!
2011. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A hüvelynyílása ??? Az én babómnak a szeméremajkai vannak picit összenőve, és majd meg kell műteni, ha kicsit nagyobb lesz. Hámosító krém tényleg nem jó erre. De a hüvelynyílás összenövéséről még én sem hallottam. Nekünk amúgy a sima gyógyszertári kence és egy dm-es pelenkakiütés elleni vált be.
2011. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még meg. Ma derült ki, hogy eléggé össze van nőve, de még nem teljesen, Ovestin krémmel kell "feszgetni". Most jutottam gépközelbe és gondoltam rákérdezek. 2 hónapos a babám.
2011. okt. 6. 15:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Már csak egy pici lyuk van a hüvelybemenetnél. 6 hetesen még nem volt semmi gond! Úgy olvastam, hajlam kérdése, amire a krémek rá is tesznek egy lapáttal.
2011. okt. 6. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy egyáltalán nem használhatsz ilyet, csak az érintett területekre nem! TEhát pl a popsira igen, ha felmaródás megindokolja.

Sudokrem-et, Neogranormont tartják a legerősebben hámosító hatásúnak, ezekkel mindenképpen vigyázni kell.

mi a műtét után egy darabig patikai cink-oxidos kencét használtunk, aztán nivea babay peluskiütés elleni krémet. és ha pl fogzáskor csúnyán kipirosodott, akkor neogranormont oda, ahová kellett, kerülve a szeméremajkakat/hüvelykörnyéket

2011. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sose kentem a puncihoz! Csak a végbélnyílás körül használtam (Bepantent), ott volt néha piros a bőre a kakitól. Nem vagyunk érzékeny bőrűek, nem is használok minden nap krémet.
2011. okt. 6. 15:43
 8/13 anonim ***** válasza:

szia!

mi is így jártunk. Én csak akkor kentem neki, mikor a szájpenészétől kipirosodott, kisebesedett, de ennek már 2 hónapja. Most 3 hós, most mondta a doki, hogy összenőtt. Nem teljesen. Nekünk krémet sem adtak, hanem nődokihoz küldték, hogy szétvágja... :(((

2011. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úhh, sajnálom! Akkor én még örülhetek is, hogy nem küldtek azonnal sebészetre minket! Azt mondta a dokinénink, hogy naponta többször húzogassam szét neki, feszítsem ott a bőrt, hogy váljon szét újra. A felírt krémmel kenegessem előtte.

Csak azt nem tudom, hogy a piros popsiját mivel nyugtassam meg, mert én már ezeket a hámosítókat nem merem ezek után használni.

2011. okt. 6. 20:38
 10/13 anonim ***** válasza:
ne is mondd, rettegek előre. Azt olvastam, nem is a beavatkozás a rossz, hanem hogy utána csípi a pisi. Figyu, ha esetleg sikerül nektek a krémmel szétválasztani, akkor szólnál? Hátha mi is elkerülhetnénk...
2011. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!