Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hos babam ejjel tobszor...

6hos babam ejjel tobszor ebred, es ebbol egyszer fenntvan masfel orat. Mas is van ezzel igy? Megorjit! Nyuglodik, dobalja magat, van hogy sir. Meddig lesz ez igy?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is ezt csinálja (7 hónapos), és valószínűnek tartom, hogy a hasa fáj, mert forgolódik, nyöszörög még evés közben is tekergeti magát. Ha a vállamra fektetem, vagy arccal kifelé nézzen akkor megnyugszik!
2011. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is van ilyen, altalaban visszaalszik cicin egybol, de van, hogy 1-2 oratnyuglodik, sir, jatszik, probal elaludni, de cicin sem megy neki. Leginkabb fogzaskor, hidegfrontkor vagy csakugy. 8 honapos mar.
2011. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, 16.-án leszünk 8 hósak, de már vagy 3 hónapja, amióta elkezdett mászni tanulni. Nagyon nyugtalanul alszik, éjszaka ha csak 5x ébred akkor már jó. De cicin azonnal visszaalszik. Ha nem adok neki akkor nekiáll mászni közben sír, folyamatosan rám mászik, így előbb utóbb megadom magam :-)Remélem hamar kinövi
2011. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hós a fiam és amióta elkezdett jönni a foga, ő is ezt csinálja. Minimum 4-5-ször ébred, ebből egyszer legalább eszik, mert olyankor már semmilyen módszerrel sem tudom visszaaltatni. Ő is dobálja magát, nyűglődik, ha bekenem az ínyét ott, ahol jön a fog, akkor kicsit megnyugszik. A rekord az volt, amikor negyed óránként kellett hozzá kelni egész éjszaka. Pedig két hónapos korától négy hónapos koráig átaludta az éjszakát, azt hiszem rápihent erre az időszakra. Én nagyon irigy vagyok azokra az anyukákra, akiknek a babája alszik éjszaka, de már azzal is boldog lennék, ha legalább három óra hosszát tudnék aludni egy huzamban :-( ki kell bírnunk, kitartás!
2011. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11:33 Ugyanez!:)
2011. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!