Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tegyem tisztába? Ti...

Hogyan tegyem tisztába? Ti hogyan takarítjátok le?

Figyelt kérdés
minden könyv azt írja,hogy a kislány szeméremajkait ne nyissuk szét. de akkor hogyan szedjem ki onnan a kakit? minden alkalommal tiszta trotyi ott is. biztos hülye kérdés,de nekem még sosem volt tapasztalatom kisbabával,és ismerősöm sincs,akitől megkérdezhetném. félek,hogy bajt okozok neki.
2011. okt. 11. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
En ki szoktam onnan torolni, mégsem hagyom a suniban a kakit.
2011. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coffeez ***** válasza:
Előről hátrafelé ez a lényeg, én mikor nagyon szaros volt, kád felett tartva lezuhiztam az érintett részeket :)
2011. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a nedves törlőkendő sztem segítene:)
2011. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nyilván ott is ki kell takarítani, arra vigyázz, hogy a hüvelybe ne töröld bele, de persze, nem lehet mindig úgy, hogy nem nyitod szét

nem feszegetjük, óvatosak vagyunk, ha extra kakis, akkor jöhet a kád, zuhany

2011. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondold csak végig... ne húzzuk szét = ne piszkáljuk feleslegesen. Ott marad a kaki = bekerülhet, fertőzést okozhat.
2011. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj nem okozol bajt csak magabiztosan pár nap és belejössz!A fenti ötletekkel egyet értek! :)
2011. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
előlről hátrafelé,persze,tudom,és persze,hogy törlőkendővel... csakhogy egészen elöl is sz.ros a gyermekem,tehát akkor átdörgölöm a hüvely felett is. próbálom kétfelé kitörölgetni óvatosan,meg persze lemosom a csap alatt is,de mivel én olyan könnyen fertőződök,miatta is nagyon aggódom.
2011. okt. 11. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobb ha csapnál lemosod. De ha nem tudod megoldani, finoman szét lehet nyitni a szeméremajkait és lemoshatod a punciját a szeméremnyílásnál.
2011. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!