Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés? Többi lenn.

Pelenka kérdés? Többi lenn.

Figyelt kérdés
10 és fél hónapos a kisfiam és eddig Pamperst használtunk de az utobbi időben mindig kifolyt belöle a pisi.mások ajánlották a zöld tescósat, hogy majdnem olyan mint a pampers csak olcsóbb.Ki is próbáltuk viszont most meg azt tapasztalom, hogy nagyon budi a pelus alatt a kisfiam bőre,kukija és amikor már bemegyek reggel a szobájába akkor tömény pisiszagot érzek.Kifolyni viszont nem folyt ki semmi.Annyi, hogy lettek a pelus alatt pici pöttyök gondolom pelenkakiütés lehet.Nagyon gyakran cserélem neki pont ezek miatt de így nagyon büdös.Tapasztalt már más is ilyet?Mit tudnátok ajánlani melyik pelus jó még?A liberó kivételével azt semmi pénzért sem.
2011. okt. 12. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
esetleg a gyógyszertári, lehet h az be fog válni
2011. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most a Huggiest szeretném kipróbálni hátha az végre bejön.
2011. okt. 12. 12:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha pöttyös lett tőle, akkor egyáltalán ne használd, ne sűrűn cseréld. Ha a pampersből kifolyt, akkor gondolom kicsit husisabb. Próbáld ki a huggiest, nekünk is ez vált be, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2011. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nalunk is az volt a baj hogy mindig kifolyt a 4es pampersbol

aztan vettem 5ost pedig kb 9 10 kilos a lanyom

es nem nagy ra egyaltalan es nem is folyik ki, pedig sokat iszik, sot van hogy az egesz ejszakat kibirja, ha jobban alszik :) ha nem akkor olyan 6 ora fele csere.


ha budi a pelustol hiaba csereled, akkor szerintem ne hasznald foleg ne ha pirosodik tole


hany kg a babad? lehet megoldana a szam valtas, a pampers soha nem budos :)

2011. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem húsis a drága.Már nem használom ismét pamperst használok ami még maradt itthon.Van esetleg valami kisebb kiszerelésű a Huggisból, hogy ha esetleg az sem válik be akkor ne dobjak ki annyi pénzt?Eddig a 7-18kg-at használtuk a másikakból.
2011. okt. 12. 12:34
 6/11 A kérdező kommentje:
olyan 9kg körül van pontosan nem tudom mert nem voltunk méretni.
2011. okt. 12. 12:35
 7/11 anonim ***** válasza:
A liberot is próbáld ki, az nagyon sokat bír:-)
2011. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk pont, hogy a liberoból folyt ki minden, volt úgy, hogy egy éjszaka két lepedőt cseréltem.

Én csak a pamperst használom, esetleg ha áttérnél a sleep & play vagy premium care-re?

Én is huggiest szeretnék ma venni, még apró korában használtam és akkor jó volt. Most akciós a cora-ban, nem tudok róla, hogy lenne a 60-80 darabosnál kisebb.

2011. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van gyógyszertári pelenka is? Az milyen?
2011. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a gyógyszertári az amit ott lehet venni,
2011. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!