Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltatott mostanában...

Csináltatott mostanában valaki személyit a babájának?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy kb mennyi ideig tart, elég -e hozzá az egyik szülő, és mi kell hozzá?
2011. okt. 12. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
születési anyakönyvi kivonat, és elég volt az egyik szülő. Időpontra mentem 5 perc volt és 1,5 hét múlva megjött
2011. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan az elso valaszolo irta.

Egyedul vittem ket gyereket a ferjem nelkul, nagyon gyors volt a folyamat, mert mi is idopontra mentunk es mi egy het mulva mar megkaptuk postan a szemelyiket. De 7 munkanapot mondtak egyebkent.

2011. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13 nap alatt megérkezet, nem időpontra mentünk, de mivel kihelyezett okmányiroda, alig tudnak róla, és csak 1 ember volt előttünk. Vittük a kislányunkat, fényképet csináltak róla (apa tartotta közben), születési anyakönyvi kivonat kellett. 2 perc alatt felvették az adatokat.
2011. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont ma csináltattunk a gyerekeknek, születési anyakönyvi kivonatuk, és a lakcímkártyájuk kellett. Lefotózták őket, aztán kérték az én személyimet, lakcím kártyámat (elég az egyik szülőé, de a papíron volt egy olyan pont hogy a másik fél beleegyezik, de csak alá kellett húzni nem kellett aláírni semmit). 1 hét alatt kiküldik ajánlottan. 14 éves kor alatt ingyenes.
2011. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Off:


Mért kell? vagy mért jó, ha van?

Nekünk nincs. :(

2011. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolonak:

nekunk azert kell, mert eu-n belul hordjuk a gyerekeket ide-oda.

Van utlevel is, legalabbis megcsinaltattuk amikor meg nem lehetett szemelyit kerni, de a szemelyi ingyen van, az utlevel viszont nem es 2 evente azt cserelni kell, tehat tobb penz es ido.

2011. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

köszi

:)

2011. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Unión belül jövünk megyünk a gyerekekkel, ezért kell, hogy legyen fényképes igazolványuk. De hallottam olyat is, hogy kötelező lesz kikérni, nem tudom ez aktuális e.
2011. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy minden magyar állampolgárnak kell a a személyi.Nekünk is 1,5 hét alatt leküldték.
2011. okt. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor kérek ma időpontot! Igen, azért kell, mert utazni szeretnénk vele!
2011. okt. 13. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!