Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki kisgyermekének csináltatot...

Aki kisgyermekének csináltatott mostanában személyi igazolványt, az mennyi idő múlva kapta meg?

Figyelt kérdés
Nyolc éves fiamnak még május végén csináltattuk meg, ott akkor kérdeztem, hogy kb mikor postázzák, azt mondták egyszer majd csak oda ér:(( de még mindig semmi, ti hány hét után kaptátok meg??
2010. jún. 24. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

igaz tavaly szeptemberben volt, akkor csináltattam mind a két gyreknek.

szerdai napon voltunk az Okmányirodában és már köv. hétfőn megjött postán.

2010. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
húú:(( remélem nem a postán kavarták el..direkt még májusban csináltattuk ,hogy nyárra meg legyen és tudjuk használni:(
2010. jún. 24. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán az okmányirodán érdemes lenne rákérdeznetek, szerintem utána tudnak nézni, hogy postázva lett-e már? Bár elég lepattintós ez a "majd csak odaér" hozzáállás. Inkább ne is az ügyintézőnél kérdzzétek meg, hanem kapásból manjetek az irodavezetőhöz.

2010. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, igen, így is történt..ma reggel bementünk, igaz nincs ügyfél fogadás de beengedtek, mint kiderült rosszul címezték meg és a posta visszavitte, csak nem tudom, hogy ha nem megyünk be akkor sose szóltak volna?? És miért nem lehet egy lakcímkártyáról pontosan a levelezési címet ahová kértük bemásolni nem értem:(( Köszönöm ,hogy válaszoltatok!
2010. jún. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!