Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lapos lesz a feje, ha mindig...

Lapos lesz a feje, ha mindig egy oldalon alszik?

Figyelt kérdés
Hason fekve mindig csak a jobb arcára fekszik, nem is tudom erőltetni a másik felét, mert ott nem alszik. 2 hónapos. Lapos lesz az egyik arca?
2011. okt. 13. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet, habár talán az arc nem.


nekem a lányomnak nyakproblémája volt és csak egyfele fordította a fejét, és csak háton akart aludni. lapos is lett egyik iránbya a feje, ami kb másfél éves korára kerekedik ki, de már alig látszik neki egy évesen.

de neki nagyon lapos lett.


habár szerintem nekünk a bölcsö matraca is kö kemény volt.

2011. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Laposnak nem mondanam. Annyi lesz a 'rossz' benne, hogy azaz oldal, amelyiken nem fekszik az izomzati resze gyengebb lesz.

Ezert szoktak ajanlani az 'eroltetest', hogy a masik oldalra is fekudjon.

2011. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nyakát tornáztatom, és nincs bekötve-szerencsére, de ha el is laposodik, akkor vissza áll, nem marad torz ezek szerint?!
2011. okt. 13. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
szomszédunkban van egy 3 éves kislány és ő meg csak háton aludt és sajnos teljesen lapos lett a kicsi feje.Mikor elaludt akkor fordits átt.
2011. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam születésétől kezdve, kb 2-3 hónapos koráig csak a jobb oldalra volt hajlandó fordítani a fejét. Azt mondták figyeljek rá oda mert lapos marad a feje. Hiába fordítottam, támasztottam ki, mindig visszafordult. Teljesen el volt laposodva a feje. Azóta magától szépen átfordítja a másik oldalra, és szinte mindig bal oldalra fordul. Nagyon szépen kikerekedett a feje. Most 7 hónapos! És mindig a hátán fekszik!
2011. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!