Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismama be tudja...

Minden kismama be tudja tartani, hogy csak a bal oldalon alszik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért kellene csak bal oldalon aludni? Már van egy fiam, de erről akkor sem hallottam, most sem figyelem melyik oldalon alszom:)

26 hetes + 22 hós

2009. aug. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam erről, én hol egyik, hol másik oldalamon alszok. 29 hetes kismama
2009. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az első fiammal is szinte csak a jobb oldalamon feküdtem, és most a másodikkal is inkább azon alszom. Ezt megint ki találta ki? Lassan már feküdni se lehet?
2009. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem be KELL tartani, hanem csak ELVILEG úgy nyomódik a vége felé a legkevésbé a szívhez visszavezető nagy véna.

Aztán van akinek kényelmes, van akinek nem.

De egyébként is nagyon nagy hassal már szinte senkinek nem esik jól a háton fekvés, mert ájulás szerű érzést okoz, így aztán az ember lánya mindenképp valamelyik oldalt választja mert egyszerüen úgy lesz csak jó.

De nem KELL a baloldalon aludni sztem...

2009. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam róla hogy elvileg jobb a keringés de ha a bal oldalamon alszom utána annyira fáj a kezem, a kézfejem, a jobb oldalon nincs ilyen..., de én úgy alszom ahogy kényelmes és ahogy a lányom engedi. De már sehogy sem kényelmes :)
2009. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel babám nem engedi, hogy a bal oldalamra feküdjek, nem :) De miért is kéne ott aludni?

25 hetes kismama

2009. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én felváltva alszom hol jobb, hol a bal oldalon.Ki sem bírnám bal oldalon, mert a baba nem szereti.A dokim szerint azon az oldalon aludjak, amelyiken a baba feje van (még nem fordult be 36 hetesen), hátha kényelmetlenné válik neki és elfordul.Különben járok jógára, ott az oktató a jobb oldalt javasolta fekvéshez.
2009. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én éppen azon az oldalamon fekszem, amelyiket a Manó hagyja. Ha pedig mind a kettő miatt hisztizik, akkor egy kis ideig féloldalasan és aztán újra megpróbálom valamelyik oldalt, hátha azóta bealudt és nem hisztizik. :)

Amúgy tényleg a bal oldalt javasolják az orvosok, de semmi bajod nem lesz, ha a másikon is alszol vagy akár háton egy pár órácskát, ha úgy bírod. Nekem úgy már nagyon kényelmetlen, szóval én maradok az oldalváltogatásnál.

2009. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ezt, de én, ha a bal oldalamon fekszem, akkor elkezd lilulni a kezem. Ez gyerekkorom óta igy van, akkor azt mondta az orvos, hogy 6 éves koromra kinövöm, hát most vagyok 30... Szóval nekem marad a jobb oldal, meg a félig hason fekvés.
2009. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én babám haránt fekszik, a bal oldalamon van a lába,és nagyon nem szereti,ha ráfekszem.
2009. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!